Meil on Sulle uudis!


Kutsume Sind liituma HiPP beebiklubiga.

 

Soovime olla heaks kaaslaseks Sulle ja Sinu pisipõnnile. Liitudes HiPP beebiklubiga jõuab iga kuu Sinu postkasti HiPP uudiskiri, mis sisaldab infot uute toodete ja parimate pakkumiste kohta. Muuhulgas ootab Sind ees palju üllatusi ja sooduspakkumisi.

HIPP beebiklubi põhikiri

HiPP beebiklubiga saavad liituda kõik, kes on lapseootel ja lapsevanemad, kellel on vähemalt üks alla 8 kuu vanune laps.

Selleks peavad nad registreeruma HiPP beebiklubi liikmeks siin.

Iga HiPP beebiklubisse registreeritud laps saab klubisse astumise puhul raamatu "Õige toitumine algusest peale", autokleepsu "Laps autos" ja HiPP Babysanft ihupiima näidise.

Kingituse saadame hiljemalt 30 päeva jooksul liitumishetkest.

Hiljemalt 60 päeva jooksul liitmisest, kuid mitte enne kui teie laps on saanud 6 kuuseks, saadame teile HiPP pudru proovipaki, lusika ja HiPP 2 Combiotic jätkupiimasegu proovipaki.

Samuti peab HiPP beebiklubi meeles 1. sünnipäeva puhul.

Tähelepanu! Lapseootuse ajal tehtud registreerimine ei pikene automaatselt peale lapse sündi. Kõik, kes on teinud registreerimise raseduse ajal, kustutatakse HiPP beebiklubi andmebaasist peale 9 kuu möödumist. Kui soovite jätkata HiPP beebiklubi liikmeks olemist, tuleb laps uuesti registreerida.

Kingitusi HiPP beebiklubi poolt, saavad need emad, kes on nõus vastu võtma meili teel tulevat infot.
HiPP beebiklubi liikmel on soovi korral alati võimalus klubist välja astuda. Selleks tuleb teatada kirjalikult e-posti aadressil hipp@ltt.ee või helistada numbril 6066 500

Kui HiPP beebiklubi liige ei lähe järgi talle HiPP beebiklubi poolt saadetud kingitusele (postiasutusse), siis teistkordselt sama pakki enam uuesti ei saadeta.