Juustepesu ilma pisarateta

HiPPi beebišampoon

Šampoon toidab ja kaitseb tundlikku peanahka. Juuksed on hooldatud, pehmed ja terve läikega. Ja parim uudis väikestele vanniskäijatele: HiPP Babysanft on väga õrn silmadele. Sobib täiuslikult kogu perele.

 

* Koostis: vesi, sorbitool, kokamidopropüül, hüdroksüsultaan, kokamidopropüülbetaiin, laurüülglükosiid, kokoglükosiid, glütserüüloleaat, naatriumkloriid, mandliekstrakt, glütseriin, sidrunhape, р-aniishape, piimhape, lõhnaaine.

 

Kammimist lihtsustav šampoon

HiPP Babysanfti kammimist lihtsustav šampoon on väga nahasõbralik. Toode on välja töötatud, mõeldes laste õrnadele juustele. Silma sattudes ei kipita ja hoiab ära pusade tekke juustes. Looduslikud hooldavad ained kaitsevad tundlikku peanahka kuivamise eest. See šampoon puhastab ja toidab juukseid väga leebel viisil. Sobib hästi ka täiskasvanutele, kel on tundlik peanahk ja pikad juuksed.

 

* Koostis: vesi, sorbitool, kokamidopropüül, hüdroksüsultaan, glütseriin, naatriumglutamaat-laurüül, naatriumkloriid, kokoglükosiid, polükvaternium-10, mandliseemneõli ekstrakt, polükvaternium-7, stürool/kopolümeeri akrülaadid, propüleenglükool, sidrunhape, р-aniishape, piimhape, lõhnaaine.

  • BABYSANFT shampoon

  • BABYSANFT shampoon kergemaks kammimiseks

  • BABYSANFT shampoon ja pesugeel hülgekujulises pakendis