Menüü

Teie imiku nahk vajab õrna hooldust, kuna imikute nahk on väga tundlik. See on palju tundlikum ning vastuvõtlikum nakkustele, keskkonnamõjudele ja kahjulikele ainetele kui täiskasvanute nahk. See tähendab, et imikute hooldusvahendid peavad vastama teatud nõuetele.

HiPP Babysanft sobib tervele perele. Meie hooldustooted sobivad ka täiskasvanu tundliku naha puhastamiseks ja niisutamiseks.

HiPPi hooldustooted imikutele sisaldavad kvaliteetseid puhtaid taimeõlisid nagu päevalilleõli ja mahemandliõli. Taimeõlides on rikkalikult väärtuslikke polüküllastumata rasvhappeid, mis sarnanevad nahas leiduvate rasvhapetega ja seetõttu imenduvad kergesti.

Babysanfti põhivalikusse* kuuluvate toodete erakordne nahasõbralikkus äärmiselt tundliku naha või neurodermatiidile kalduva naha korral on dermatoloogiliselt tõestatud.

 * Vannivaht, naha ja juuste pesugeel, pesu- ja dušikreem, lastešampoon, imiku hoolduskreem.

Oma õrnade hooldustoodete väljatöötamisel oleme teadlikult kõrvale jätnud mineraalõlid ja muud koostisosad, mis võiks nahka kahjustada, sest imiku nahk on õhem ja tundlikum kui täiskasvanu oma. Seetõttu ei kasuta me lõhnaaineid, mis võivad tekitada allergiat, eeterlikke õlisid, alkoholi, parabeene, PEG-emulgaatoreid ega säilitusaineid.

Tänu korrapärasele kreemitamisele ja pesemisele lipiidivarusid täiendavate ainetega imendub nahka rohkem niiskust ja õlisid.

Uus HiPP Babysanft

Äärmiselt nahasõbralik hooldus tundlikule nahale