HiPPi eripiimasegud tundlikule kõhule

Paljusid imikuid kimbutavad aeg-ajalt kõhuvaevused ja sageli tuleb koos röhitsustega ka veidi piima tagasi. See on täiesti normaalne ja selle pärast ei pea muret tundma. Osa imikuid kannatavad aga pidevalt koolikute või kõhukinnisuse all, heidavad tavalisest rohkem piima tagasi või isegi oksendavad. Ehkki see ei mõjuta lapse normaalset arengut, võib see vanematele küllaltki koormav olla.

 

Sellistel puhkudel võib abi olla eripiimasegudest, kuna need on valmistatud just kõhuvaevuste all kannatavate imikute vajadusi silmas pidades.

 

Seda, kas imikut tuleks toita eripiimaseguga või mitte, oskab teile öelda teie lastearst. Üldjuhul tuleks enne lapsele eripiimasegu andmist pidada nõu arstiga.

Oluline teave:

Kõige parem toit teie lapsele on rinnapiim, kuna sellest saab laps kõik vajalikud toitained. Lisaks on imetamine odavaim lapse toitmise viis, rinnapiim kaitseb teie last nakkuste ja allergiate eest ning tugevdab ema ja lapse vahelist sidet.
HiPP on veendunud, et rinnaga toitmisel on nii ema kui ka lapse jaoks selged eelised, ning toetab täielikult rinnaga toitmist WHO soovituste järgi.

Teema „Rinnapiim ja imetamine” alt leiate teavet rinnaga toitmise eeliste kohta. Varajane ja sagedane imetamine soodustab rinnapiima tootmist. Imetamist hõlbustavad ka tasakaalustatud toitumine raseduse ajal ja imetamise periood.

Kui te ei soovi last imetada või otsustate teda toita nii rinna kui ka lutipudeliga, peaksite teadma, et see võib rinnapiima tootmist vähendada. Kui olete otsustanud imetamise lõpetada, on hiljem keeruline selle juurde tagasi pöörduda. Kui soovite toita last piimaseguga, pidage nõu oma lastearsti või ämmaemandaga.

Piimasegu kasutades järgige pakendil olevat valmistamisjuhendit väga hoolikalt, kuna ebaõige kasutus võib kahjustada lapse tervist.