Eripiimasegu HiPP Comfort gaasivalude ja kõhukinnisuse korral

Eripiimasegu HiPP Comfort on valmistatud tundliku kõhuga imikute toitumisvajadusi silmas pidades ja sobib kasutamiseks gaasivalude, koolikute või kõhukinnisuse korral.

Eripiimasegu HiPP Comfort eriline koostis korrastab ja kergendab imiku seedetegevust.

Oluline teave:

Kõige parem toit teie lapsele on rinnapiim, kuna sellest saab laps kõik vajalikud toitained. Lisaks on imetamine odavaim lapse toitmise viis, rinnapiim kaitseb teie last nakkuste ja allergiate eest ning tugevdab ema ja lapse vahelist sidet.
HiPP on veendunud, et rinnaga toitmisel on nii ema kui ka lapse jaoks selged eelised, ning toetab täielikult rinnaga toitmist WHO soovituste järgi.

Teema „Rinnapiim ja imetamine” alt leiate teavet rinnaga toitmise eeliste kohta. Varajane ja sagedane imetamine soodustab rinnapiima tootmist. Imetamist hõlbustavad ka tasakaalustatud toitumine raseduse ajal ja imetamise periood.

Kui te ei soovi last imetada või otsustate teda toita nii rinna kui ka lutipudeliga, peaksite teadma, et see võib rinnapiima tootmist vähendada. Kui olete otsustanud imetamise lõpetada, on hiljem keeruline selle juurde tagasi pöörduda. Kui soovite toita last piimaseguga, pidage nõu oma lastearsti või ämmaemandaga.

Piimasegu kasutades järgige pakendil olevat valmistamisjuhendit väga hoolikalt, kuna ebaõige kasutus võib kahjustada lapse tervist.


  • HIPP Comfort eripiimasegu

Tähtis teada:

Kasutage eripiimasegu HiPP Comfort ainult arsti soovitusel.

Gaasivalus ja kõhukinnisus peaksid eripiimaseguga toitmisel taanduma. Kui vaevused ei taandu, võtke uuesti ühendust oma lastearstiga.