Ema (6–12 kuud) | Vastatud: 2018-03-29

Milline piim on sobivaim?

Tere kõigile! Mu poeg on nüüdseks üheksakuune. Ta sündis enneaegsena (kuus nädalat enne tähtaega). Alguses ma ainult imetasin teda. Umbes neljakuusena ei saanud ta enam kõhtu täis ja ma andsin talle HiPPi Organic Combiotic PRE piimasegu. Samal ajal on loomulikult rinnapiima kogus vähenenud ja ma imetan teda umbes kolm korda päevas. Arvan, et ta saab kätte vaid paar tilka. Seetõttu leian, et peaksin talle võimalikult kiiresti mõnda teist piima hakkama pakkuma. Lõunaks sööb ta purgitäie beebitoitu ja õhtuks puuviljapüreed. Mille poolest erinevad Combiotic ja mahe jätkupiim? Kumba teie soovitaksite? Kas peaksin piima vahetades millelegi tähelepanu pöörama? Suur tänu juba ette! Parimate soovidega Maria

Teie küsimustele vastab HiPPi spetsialistide meeskond.


Kätlin Polli on vastanud sellele küsimusele:

Armas Maria, aitäh küsimuse eest! Nende kahe toote erinevus seisneb selles, et Combioticu piimasegu on erilise koostisega – see sisaldab kõiki tähtsaid toitaineid, mida Teie poeg vajab ja mis on seadusega ette nähtud. Ökoloogilises Combiotic®-us on lisaks looduslikke piimhappebaktereid ja väärtuslikke kiudaineid. Piimasegudest soovitaksin meie tärkliseta ökoloogilist jätkupiimasegu HiPP 2 Organic Combiotic®. Nagu rinnapiim ja PRE piimasegu, sisaldab see süsivesikutest ainult laktoosi ja tänu kasulikele toitainetele (näiteks raud) sobib see võõrutuseas eriti hästi. Samuti meeldib lastele selle eriliselt hea maitse. Ühte piimasegu tuleb teise vastu vahetada ettevaatlikult, pudelhaaval. Kõike head! Teie HiPPi spetsialistide meeskond!


Pange tähele: siinsetel lehekülgedel saab küsimuse sisu kohta anda vaid üldise vastuse. Vastused ei ole siduvad, neid ei saa käsitada iga üksikjuhtumi diagnoosi või soovitusena ning need ei asenda arstikülastust.