Menüü

Niisked salvrätikud

Niiskete salvrätikute uus põlvkond

HiPP Babysanfti niisked salvrätikud sisaldavad rahustavat saialilleekstrakti (Calendula), mis sobib ühtaegu nii imiku mähkmepiirkonna kui ka näo ja käte puhastamiseks, nii kodus kui ka väljas olles.

Mähkmepiirkonnas on imiku nahk eriti tundlik. HiPP Babysanfti niisked puuvillaga salvrätikud sisaldavad õrnatoimelist väärtusliku mahemandliõliga puhastuspiima, mis ei ole rasvane.

Siidpehmed salvrätikud ei ärrita nahka ning on tagasihoidliku lõhnaga, mistõttu sobivad need suurepäraselt imiku tundlikule nahale.

 

Mahemandliõli

Mahemandliõli valmistatakse küpsetest mandlitest, mis on saadud kontrollitud mahetootmisest. Oma koostise tõttu on mandliõli üks kvaliteetsemaid nahahoolduses kasutatavaid õlisid. See sisaldab rikkalikult küllastumata rasvhappeid, mis toidavad ja kaitsevad nahka väga tõhusalt. Mahemandliõli ei ärrita tundlikku ja kuiva nahka, mistõttu sobib see suurepäraselt imiku nahahoolduseks.

* Koostis: vesi, glütseriin,kaprülüülglükool, tokoferoolatsetaat, etüülheksüülglütseriin, laurüülglükosiid, lõhnaaine,polüglütseriin-2-dipolühüdroksüstearaat, kaprüülglükosiid, ksantaankummi, mandliõli, naatriumpolüakrülaat, saialilleekstrakt.