Toitumiskava

HiPPi toitumiskava põhineb toitumisteadlaste avastustel, lastemeditsiinil ja meie aastatepikkusel kogemusel. Seetõttu soovitame meie toodete kasutamisel juhinduda meie toitumiskavast.Toitumiskavas sisalduv teave on suunav. Teie lapse isude kõikumine on täiesti normaalne. Kui teie lapsel on tavalisest väiksem isu, ärge sundige teda einet lõpuni sööma.

Rinnapiim on teie imikule parim toit

Kui te ei toida last rinnaga, soovitame kasutada just teie lapse vanuserühmale loodud HiPPi piimasegusid või HiPP HA piimasegusid.

* Alustage lisatoiduga olenevalt lapse arengust, kõige varem pärast neljandat ja hiljemalt pärast kuuendat elukuud. Pakkuge lapsele erinevaid putrusid, millega tagate talle mitmekesise toiduvaliku.

Allergiariskiga imiku toitmine

  • Teaduslike uuringute kohaselt soovitatakse allergiariskiga imikuid toita samasuguse lisatoiduga kui lapsi, kellel ei ole allergiariski. Alustage lisatoiduga olenevalt teie imiku arenemiskiirusest kõige varem pärast neljandat ja hiljemalt pärast kuuendat elukuud. Lisatoiduga hiljem alustamine ei vähenda allergiariski.
  • Lisatoiduga peab imiku toidukavas alustama järk-järgult. Nii on imikul aega uue toiduga harjuda ja teie saate jälgida, milliseid toiduaineid ta hästi ei talu. Sobivad tooted tunnete ära tooteetiketi paremal pool asuva märgi järgi.

Et leida ülesse õige HiPP tooterühm otsi toodet riiulist järgmiste värvikoodide alusel: