Toitumiskava 10. elukuust kuni 12. elukuuni

Rinnapiim niikaua kui teie ja teie laps seda soovite.

* Alustage lisatoiduga olenevalt lapse arengust, kõige varem pärast neljandat ja hiljemalt pärast kuuendat elukuud. Pakkuge lapsele erinevaid putrusid, millega tagate talle mitmekesise toiduvaliku.

Kas imik võib nüüdsest süüa kõike, mida täiskasvanudki söövad? Mitte päris. Laste toit peaks sisaldama vähem maitseaineid, olema kergesti seeditav ja lihtsasti valmistatav. Kuid te võite imikule siiski pakkuda ka ülejäänud perele valmistatud toite. Väikestele gurmaanidele on uued maitsed kindlasti meeltmööda.

Varahommik: piim on teie lapse jaoks jätkuvalt parim hommikueine. Imetage last või valmistage talle veidi HiPP 3 piimasegu. 

Teie lapsele maitseb leib? Täisväärtuslikuks hommikusöögiks segage tassis väike tükk leiba HiPPi jätkupiimasegu või väikelaste piimaseguga.

Hilishommik: andke lapsele hilisel hommikul jätkuvalt puuvilja-teraviljaputru. HiPPi puuviljapüree või puuviljad jogurtiga on kasulikud vahepalad, mida saab kaasa võtta ja anda lapsele toidukordade vahel.

Lõunaaeg: menüüd alates kümnendast või kaheteistkümnendast elukuust sisaldavad väikeseid tükke ja tagavad teie lapsele tervisliku lõunasöögi koos kõige vajalikuga.

Pärastlõuna: pärastlõunaseks vahepalaks toidukordade vahel sobivad jätkuvalt puuvilja-teraviljapuder, HiPPi puuviljad jogurtiga või HiPPi puuviljaduett. Teie laps ei ütle kindlasti ära ka paarist küpsisest, hirsipulgast, riisivahvlist või kuivikust, mida te võiksite talle aeg-ajalt pakkuda.

Õhtu: pudrud „Head ööd“ (purgis) või ise valmistatavad piimapudrud on maitsvad ja meeldivalt toitvad õhtused eined.

Soovitus: HiPPi veiseliha-, kalkuniliha- ja kanalihasegud sobivad suurepäraselt leiva peale määrimiseks.

Tähtis: niipea kui laps enam lutipudelit ei vaja, peaks ta kõiki vedelikke jooma kruusist või tassist.

Et leida ülesse õige HiPP tooterühm otsi toodet riiulist järgmiste värvikoodide alusel: