EUROMONITOR: HiPP on nr. 1 ökoloogiliste jätkupiimasegude kaubamärk Euroopas

Euromonitori kinnitus

Tuginedes esinduslikule uuringule, mis tehti 2018. aasta veebruarist augustini Euromonitori väljaande Health and Wellness 2019. aasta numbri jaoks, võrdles Euromonitor soovitusliku jaehinnaga väärtusmüüki 47s Euroopa riigis ja tunnistas HiPPi mahepiimasegu esikaubamärgiks. Iga Euromonitori rahvusvahelise tööstuse aruanne põhineb uurimistehnikakogumil, mis sisaldab kauplusekontrolle, kaubandusuuringuid, dokumendi-, ettevõtte- ja turuanalüüsi, prognoose ning andmete valideerimist riigi, piirkonna ja üleilmsel tasandil.

 

Euromonitor International

Euromonitor International on maailma juhtiv sõltumatu strateegiliste turu-uuringute pakkuja. Euromonitor Internationalil on 40aastane kogemus arenenud ja arenevatel turgudel ning tema uurimismeetod põhineb ainulaadsel erialateadmiste ja riigisiseste teadusuuringute kombinatsioonil, luues andmeid ja analüüse tuhandete toodete ja teenuste kohta kogu maailmas.

 

Euromonitori mahepiimasegu

Euromonitori kirjelduse järgi on sertifitseeritud mahepõllundustooted (sealhulgas HiPPi piimasegud) toodetud ja töödeldud ökoloogilisel viisil, neid on hoiustatud, käideldud ja turustatud täpsete tehniliste nõuete järgi ning sertifitseerimisasutus on tunnistanud need mahepõllumajanduslikuks.

 

HiPPi piimasegud – kontrollitud rangemalt, kui seadus kohustab

Kõik HiPPi piimasegud läbivad kõige rangemad kontrollid. Toorainevaliku poolest ületab HiPP märkimisväärselt piimasegude rangeid seaduslikke nõudeid ja on kehtestanud kohapeal karmimad kontrollitoimingud, kui seadus kohustab. HiPP tagab Teile ja Teie beebile suurima võimaliku turvalisuse toorainest kuni valmistooteni väga range kvaliteedikontrolli abil. Hoolivus, mida ettevõte näitab, ei too kasu mitte ainult Teie lapsele, vaid ka keskkonnale, milles Teie laps kasvab.

 

Viide: Euromonitor International, Health and Wellness (Tervis ja Heaolu), soovitusliku jaehinnaga väärtusmüük.