Nahahooldus

Õrn puudutus naha tasakaalu tagamiseks

Laps vajab meie armastust esimesest elupäevast alates. Armastust oma beebi vastu saate väljendada ka nahahoolduse kaudu. Hooldades oma lapse nahka õrnalt laste niisutava ihupiimaga HiPP Babysanft, kaitsete seda välismõjude eest ja aitate kaasa lapse naha enesekaitsevõime väljakujundamisele.

Millal ja kui sageli tuleb väikelapse nahka kreemitada?

Soovitame kanda kreemi õhukese kihina lapse näole ja kätele mõned korrad päevas. Pärast igat vannitamist kreemitage hoolikalt kogu lapse keha. Laste niisutav ihupiim HiPP Babysanft jaotub hästi üle nahapinna, imendub kiiresti ja taastab väikelapse õrna naha loomuliku niiskuse.

Intensiivsemaks hoolduseks ja õhuga rohkem kokkupuutuvate kehaosade (näo, käte) kreemitamiseks sobib kõige paremini niisutav lastekreem HiPP Babysanft. See imendub kiiremini ja aitab püsivalt säilitada naha niiskusetasakaalu.

Millal vajab väikelapse nahk erihooldust?

Väikelapse nahk nõuab erihooldust külma talveilma korral, kuiva õhuga ruumides kütteperioodil ja loomulikult pärast vannitamist. Laste intensiivne toitekreem HiPP Babysanft toidab aktiivselt kuiva nahka ja kaitseb seda kuivamise eest. Külmal ajal pakub see ka normaalsele nahale kindlat kaitset ebasoodsate ilmaolude korral. Kreem imendub kiiresti ja kaitseb nahka loomulikul teel.