Eripiimasegud

Millistele lastele on mõeldud eripiimasegu HiPP Comfort?

Lapse seedeelundkond on esimestel elukuudel väga tundlik. Sageli esineb selles eas mitmesuguseid kõhuvaevusi (nt gaasivalud, koolikud ja kõhukinnisus). Oma kogemuste põhjal teame, et seedehäiretega aitavad toime tulla ülim lähedustunne lapsega, rahulik päevarežiim, kõhumassaažid ja lapse krooksutamine. Enamik seedehäireid lahenevad iseenesest.

Kõhukinnisuse korral peaksite pöörama tähelepanu piimasegu kogustele.

Kui teie laps kannatab tugevate seedehäirete all, millele lisanduvad ägedad nutuhood, võib abi olla eripiimasegust.

Eripiimasegu HiPP Comfort eriline koostis korrastab ja kergendab seedimist ning aitab leevendada kõhugaasidest ja kõhukinnisusest tulenevaid vaevusi.

Teie lastearst oskab teile öelda, kas eripiimasegu HiPP Comfort kasutamine on otstarbekas. Enne eripiimasegude kasutamist tuleks alati arstiga nõu pidada.

 

Kas HiPPi eripiimasegu sobib allergiariskiga lastele?

Eripiimasegu HiPP Comfort sobib allergiate ennetamiseks, kuna see sisaldab lõhustatud valku.
Palun rääkige lapse olukorrast ja edasistest sammudest oma lastearstiga.

 

Imikul esineb sagedasti toidu tagasiheide ja tal on gaasivalud. Millist piimasegu te soovitaksite?

Kui teie lapsel on seedehäired ja sage toidu tagasiheide, soovitame teil sellest tingimata lastearstile rääkida. Tema tunneb teie last, oskab olukorda hinnata ning otsustada, milline piimasegu on teie lapsele parim. Seedehäired nõuavad tavaliselt kiiret tegutsemist, kuid see sõltub üksikjuhtumist.    

 

Kas ma võin HiPPi eripiimasegu ja HiPPi piimasegu kombineerida?

Põhimõtteliselt võib HiPPi eripiimasegu HiPPi piimaseguga kombineerida. Teie lastearst otsustab, kas see on otstarbekas, ning annab asjakohaseid soovitusi.

Samas peab mainima, et gaasivalud, kõhukinnisus, sagenenud toidu tagasiheide ja muud vaevused võivad tänu kombineeritud piimasegule leeveneda.