Õige toit enne ööund

Kõik lapsevanemad soovivad, et nende lapsed saaksid korralikult magada, kuna rahulik ja kosutav ööuni on tähtis imiku tervislikuks arenguks ja kasvamiseks, aga see on vajalik ka tema emale ja isale.

Lapsel aitavad kiiresti uinuda ja kogu öö rahulikult magada rahustavad õhtused toimingud ja sobiv unekeskkond, aga ka toitvad ja kergesti seeditavad õhtueined, mis ei koorma kõhtu. Enesestmõistetavalt ei tohi õhtune puder sisaldada lisatud suhkrut.

Laste toitumise uuringukeskus Saksamaal (Forschungsinstitut für Kinderernährung) soovitab viie- kuni kuuekuuste imikute piimatoidukordi järk-järgult täiendada lisatoidu ja putrudega. Lapsevanematel tekib ikka ja jälle küsimus: milline puder tagab rahuliku ööune?

Mis on kergesti seeditav, toitev, tekitab täiskõhutunde pikaks ajaks ja laseb teie lapsel seega terve öö rahulikult magada?

Piima-teraviljapuder õhtueinena on järeleproovitud ja harjumuspärane valik. Pudrus sisalduv piim on väga toitva ja kergesti seeditava valgu allikas. Pehmed ja toitvad teraviljahelbed annavad energiat ning tagavad organismile pikaajalise energiavaru. Nii magab teie laps üldjuhul rahulikult ja ei ärka näljatunde tõttu üles.

Puder sobib päeva lõpetuseks ja rahuliku öö sissejuhatuseks täiuslikult

Pöörake tähelepanu imiku märguannetele. Õhtueine ajal ei tohiks ta olla nii väsinud, et ta süües peaaegu magama jääb. Et kogu öö hästi magada, vajab teie imik piisavalt aega, et kõhtu täis süüa. Lõpetage päev rahulikult ja kavandage ka õhtusse veidi helluseaega, nii suudab teie pisike kergemini uinuda ning ümbritsevast ja teist eemalduda.

Millised HiPPi "Head ööd" pudrud on saadaval

Lisaks "Head ööd!" piimapudrupulbritele on HiPP on välja töötanud  valmiskujul õhtueined purgis, mis ei sisalda lisatud suhkrut ning on valmistatud imikule sobivast piimast ja puhtast teraviljast, mistõttu vastavad need kõikidele emade soovidele. Piimast saab teie laps piisava koguse kvaliteetset valku ja pehmed toitvad teraviljahelbed tagavad talle pikaajalise täiskõhutunde. Rahuliku une jaoks ei ole vaja lisatud suhkrut. Seetõttu on HiPP otsustanud seda mitte kasutada. Meie toidud sisaldavad koostisosi, mida ka emad kasutaksid, lisaks valitud vitamiine ja kaltsiumit, nagu näevad ette imikute piima-teraviljaputrude kohta kehtestatud ranged reeglid.

Need pudrud on täisväärtuslik õhtueine, mis enesestmõistetavalt ei sisalda lisatud suhkrut. Kõiki HiPPi "Head ööd!" putrusid iseloomustab harjumuspärane HiPPi mahekvaliteet.

 

Soovitus:  ilma lisatud suhkruta HiPPi "Head ööd" putrusid võib maitsva eine jaoks segada paari lusikatäie HiPPi maheda puuviljapüreega, kuna ka see ei sisalda lisatud suhkrut.