Skip to main content

HiPP kalkunilihapüree

Telli e-poest

HiPP on enamat kui lihtsalt mahe:

HiPP Organic märk tähistab kõrgeima kvaliteedi garantiid ja ületab EL poolt kehtestatud nõuded mahekvaliteedile.

  • Ilma lisatud soolata
  • Maherapsiõliga
  • Gluteenivaba
  • Ilma lõhna- ja maitseaineteta
  • Ilma säilitus- ja värvaineteta (vastavalt seadusele)

 HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 125g
Soovituslik söömise aeg Keskpäeval
Peamised koostisosad Kalkuniliha
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: AL6000-U

Ootame teie hinnangut!

HiPP kalkunilihapüree

Liha on kõige parem rauaallikas, sest see sisaldab rauda, mida väikelapse organism suudab väga kergesti omastada. Imikud vajavad rauda vereloomeks ja hapniku transpordiks, et kõik elundid (kaasaarvatud aju) oleksid hästi varustatud. Esimeste elukuude jooksul saab laps kasutada veel emaüsas olnud aja vältel kogutud rauavarusid. Kuid alates neljandast kuni kuuendast elukuust sõltuvad nad toidust ammutatavast rauast.

Lisateabe saamiseks klõpsake siin.

Kalkuneid kasvatatakse ainult Saksamaal ja Austrias. Vähemalt kolmandiku oma elust veedavad nad välitingimustes. Neile vabalt liikumiseks loodud alad on väga mitmekesised: seal on kohalikke taimi ja puitehitisi ning need pakuvad uudishimuliku loomuga kalkunitele küllalt avastamist. Kui ilm pole õues müttamiseks piisavalt hea, on alternatiiviks ilmastikukindel väliala. Väga ruumikad aedikud on samuti ehitatud nii, et meie loomad on õnnelikud ning neil on pidev ligipääs värskele veele ja toidule. Mahepidamise juures on meie jaoks oluline, et sööt toodetakse HiPPi kontrollitud söödaveskites. 

Mitmekordselt kasutatavad purgid on keskkonnahoidlikust vaatepunktist mõistlikud, kui neid saab taaskasutada vähemalt viis korda. Seega peaks neid tehasesse tagastama vähemalt viis korda, et neid uuesti täita. Purkidele rakendatava suure mehaanilise surve (transpordil, hoiustamisel, puhastamisel jne) tõttu on nii suur taaskasutusmäär ebatõenäoline. Oodatavalt väiksema taaskasutusmäära tõttu on mitmekordselt kasutatavate purkidel ökoloogilisi eeliseid vähem. Sellest vaatenurgast on keskkonna jaoks kasulikum käidelda purke klaasist toormaterjalina. Seetõttu on enam kui pooled HiPPi purkidest toodetud ringlussevõetud klaasist. Sellegipoolest liigume ühekordse kasutuse süsteemi ökoloogilise optimeerimise suunas. Aastate jooksul on meie purkide kaal vähenenud (mõningatel juhtudel kuni 20%). See aitab kaasa nende ökoloogilise mõju vähendamisele. 

Lisateave HiPPi jätkusuutlike pakendite kohta

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast