Skip to main content

HiPP piimapudrupulber puuviljade ja jogurtiga

Telli e-poest

HiPP on enamat kui lihtsalt mahe:

HiPP Organic märk tähistab kõrgeima kvaliteedi garantiid ja ületab EL poolt kehtestatud nõuded mahekvaliteedile.

  • Ilma lisatud suhkruteta - koostisosad sisaldavad looduslikult esinevaid suhkruid
  • Ilma mahlakontsentraatideta
  • Kaltsium toetab luude arengut
  • Raud vereloome ja kognitiivse arengu heaks
  • Jood toetab kilpnäärme talitlust
  • A-vitamiin toetab immuunsüsteemi
  • Rohkelt C-vitamiini - soodustab raua imendumist
  • B1-vitamiin toetab energia ainevahetust
  • Päikese käes küpsenud puuviljad
  • Väärtuslik maheteravili

 HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 250g
Soovituslik söömise aeg Hommikul, Õhtul
Peamised koostisosad Õun, Nisu
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: AL3311-03

Ootame teie hinnangut!

HiPP piimapudrupulber puuviljade ja jogurtiga

HiPPi maheõunad vajavad kasvamiseks ja valmimiseks piisavalt sademeid. Siiski ei ole ka pikad vihmaperioodid head, kuna need soodustavad seenhaiguste teket. Suvel vajavad õunad soojust, et saavutada õige suhkru ja hapete tasakaal. Madala temperatuuri suhtes on õunapuud väga tundlikud. Külmaperiood on puudele küll vajalik õigeaegseks ja korrapäraseks õitsemiseks, kuid õitsemise ajal nad külma ei kannata. Selleks et tagada hea kvaliteet aasta ringi, hangime oma õunad Austrias, Gruusias, Saksamaal, Ungaris, Itaalias, Poolas, Serbias, Türgis ja Ukrainas asuvatest maheaedadest, erandjuhul ka lõunapoolkeralt. Kui võimalik, eelistame segaaedades kasvatatud õunu. Segaaiad on ökoloogiliselt väga tähtsad, sest aitavad säilitada vanu sorte ning on putukatele ja lindudele olulised elupaigad.

Nisu on laialt levinud, sest kasvab jõudsalt nii lõuna ja kagu kuivadel aladel kui ka niiskematel ja külmematel aladel kirdes. Kui aga on kas liiga külm või liiga kuum, väheneb nisu saagikus ja halveneb kvaliteet. Seepärast kasvatatakse HiPPi mahenisu Saksamaal, Itaalias, Austrias, Slovakkias, Ungaris, Leedus ja Rumeenias. Pärast koristamist (juunist augustini) nisu puhastatakse, kuivatatakse ja hoiustatakse päritoluriigis.

Enne pudru valmistamist ajage keema veidi värsket joogivett. Laske sel jahtuda umbes 50 °C-ni. Valage kaussi vajalik kogus pulbrit (lugege pakil olevat toitmisjuhendit). Seejärel lisage pulbrile vajalik kogus vett (vt toitmisjuhendit) ja segage hoolikalt. Laske segul pakseneda kuni soovitud konsistentsini.

Kui tootel on kirjeldus „ilma lisatud suhkruta“, tähendab see, et sinna pole lisatud koostisosi nagu kristallsuhkrut, fruktoosi ega siirupit. Kõik tootes sisalduvad suhkrud pärinevad vaid looduslikest toorainetest, mida tootes kasutatakse.

Iga laps on isemoodi – nende isu ja toidueelistused võivad erineda. Sama laps võib olla ka mõnel päeval palju näljasem kui teisel või eelistada ühel päeval toitu, mida järgmisel keeldub söömast. Ent kui vaadata nende toitumist pikema ajavahemiku jooksul, on siiski näha, et nad saavad kätte kõik vajalikud toitained. Et veenduda, kas see kehtib ka teie lapse puhul, küsi endalt, kas mu laps näeb terve välja ja kas ta kasv (kaal ja pikkus) jääb normi piiridesse? Kui vastus on jah, siis on kõik korras. Kahtluste korral on parim lahendus võtta ühendust lastearstiga ja küsida oma lapse arengu kohta.

Kasulik teave väikelapse toitumise kohta

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast