Skip to main content

HiPP pirnipüree Williams

Telli e-poest

HiPP on enamat kui lihtsalt mahe:

HiPP Organic märk tähistab kõrgeima kvaliteedi garantiid ja ületab EL poolt kehtestatud nõuded mahekvaliteedile.

  • Puuviljapüree sobib suurepäraselt magustoiduks või lisandiks putrude juurde
  • Puuviljad on asendamatud vitamiinide, mineraalide ja mikroelementide allikad
  • Looduslikult gluteenivaba
  • Ilma lisatud suhkruteta - koostisosad sisaldavad looduslikult esinevaid suhkruid
  • Ilma lõhna- ja maitseaineteta
  • Ilma säilitus- ja värvaineteta (vastavalt seadusele)

 HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 125g
Soovituslik söömise aeg Hommikul, Pärastlõunal, Söögikordade vahel
Peamised koostisosad Pirn
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: AL4262-01

Ootame teie hinnangut!

HiPP pirnipüree Williams

HiPPi mahepirnid vajavad kasvamiseks ja valmimiseks paika, kus pole ei liiga kuum ega liiga külm ning kus temperatuur langeb talviti ka alla nulli. Sobiv kliima on näiteks Lõuna- ja Kesk-Euroopa riikides, nagu Saksamaa, Itaalia, Austria, Hispaania ja Türgi, ning Argentinas. Ka mullakiht on nendes piirkondades sobivalt paks, hapnikurikas ja parasniiske. Keemilist taimekaitset ei kasuta me ei oma Euroopa ega ka Lõuna-Ameerika istandustes. Saagikoristus toimub alles siis, kui on saavutatud õige suhkru ja hapete tasakaal. Põhjapoolkeral koristatakse saak septembris-oktoobris, lõunapoolkeral veebruaris-märtsis.

Kui tootel on kirjeldus „ilma lisatud suhkruta“, tähendab see, et sinna pole lisatud koostisosi nagu kristallsuhkrut, fruktoosi ega siirupit. Kõik tootes sisalduvad suhkrud pärinevad vaid looduslikest toorainetest, mida tootes kasutatakse.

Mitmekordselt kasutatavad purgid on keskkonnahoidlikust vaatepunktist mõistlikud, kui neid saab taaskasutada vähemalt viis korda. Seega peaks neid tehasesse tagastama vähemalt viis korda, et neid uuesti täita. Purkidele rakendatava suure mehaanilise surve (transpordil, hoiustamisel, puhastamisel jne) tõttu on nii suur taaskasutusmäär ebatõenäoline. Oodatavalt väiksema taaskasutusmäära tõttu on mitmekordselt kasutatavate purkidel ökoloogilisi eeliseid vähem. Sellest vaatenurgast on keskkonna jaoks kasulikum käidelda purke klaasist toormaterjalina. Seetõttu on enam kui pooled HiPPi purkidest toodetud ringlussevõetud klaasist. Sellegipoolest liigume ühekordse kasutuse süsteemi ökoloogilise optimeerimise suunas. Aastate jooksul on meie purkide kaal vähenenud (mõningatel juhtudel kuni 20%). See aitab kaasa nende ökoloogilise mõju vähendamisele. 

Lisateave HiPPi jätkusuutlike pakendite kohta

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast