Skip to main content
alates 12.elukuust

HiPP 3 JUNIOR COMBIOTIC® väikelaste piimasegu

Telli e-poest

  • HiPP 3 JUNIOR COMBIOTIC® väikelaste piimasegu koostis on kohandatud vastavalt viimastele soovitustele. Isegi peale esimest sünnipäeva on lastel ensiselt spetsiifilised toitumisvajadused, sest nad läbivad intensiivse kasvu perioodi. Kas teadsite, et võrreldes täiskasvanuga vajab väikelaps kehakaalu 1 kg kohta 7 korda rohkem D-vitamiini?
  • C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele
  • D-vitamiin toetab luude ja hammaste normaalset arengut
  • Kaltsium toetab luustiku arengut arengut
  • HiPP 3 JUNIOR COMBIOTIC® piimasegu saab valmistada nii sooja kui ka külma joogina ning see sobib suurepäraselt ka maitsvatesse smuutijookidesse.


 HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 500g
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: AL2097-04

Ootame teie hinnangut!

HiPP 3 JUNIOR COMBIOTIC® väikelaste piimasegu

Valmistage piimasegu alati vahetult enne toitmist ja andke see imikule kohe pärast valmistamist. Hügieenilistel kaalutlustel soovitame valmis piimasegu ära kasutada toitmisele kuluva tavapärase aja jooksul (pool tundi kuni kõige rohkem tund aega). Visake ülejäänud toit ära – piim/piimaasegu on hea kasvulava bakterite jaoks, leigel temperatuuril hakkavad need väga kiiresti paljunema. Samal põhjusel ei tohiks juba valmis tehtud/soojendatud piimasegu külmikus hoiustada. Isegi külmkapis hakkavad mõned bakterid paljunema.

Kuna fooliumpakend tagab parima värskuse ja lõhna, soovitame jätta piimasegu fooliumpakendisse isegi siis, kui kasutate piimasegu jaoks karpi – lihtsalt asetage fooliumpakendi karbi sisse. See jätab ka karbi puhtaks ja aitab vältida ekslikult erinevate piimasegude segamist. Fooliumpakendil kajastuvad ka kõik tootmisandmed, mis võib tulevikus kasuks tulla. Näiteks kui soovite esitada meile küsimuse piimasegu kohta, on need andmed meie jaoks tähtsad. Kui karpi ega fooliumpakendit ei ole enam olemas, ei saa me kindlaks teha, mis partiist konkreetne segu tuli.

Kui teil on eelmise piimasegu pulbrit veel alles, võite minna uuele piimasegule üle ühe pudeli kaupa, st asendades iga päev ühe pudeli. Niimoodi on üleminek väga sujuv. Kahe eri piimasegu ühte pudelisse segamine ei ole aga soovitatav.

Isegi pärast esimest sünnipäeva on lastel endiselt spetsiifilised toitumisvajadused ja nad ei ole lihtsalt väikesed täiskasvanud. Näiteks vajavad nad võrreldes täiskasvanuga kolm korda rohkem kaltsiumi ja isegi seitse korda rohkem D-vitamiini kehakaalu ühe kilogrammi kohta. Kasvamise jaoks on olulised ka raud ja jood. Ka valkude tarbimine peaks olema eakohases normis, et vältida ülekaalulisuse ohtu tulevikus. Kui väikelapsed söövad juba peretoite, saavad nad tihti piisava valgukoguse kätte.

Lapsed ja teismelised peavad kasvamise jooksul looma palju luumassi. Pärast esimest 20 eluaastat ei ole organismil ealeski vaja sellisel määral luuloomet. Vaid need, kel tekivad noores eas tugevad luud, saavad täiskasvanutena sellest kasu. D-vitamiin on tervislikuks arenguks ja kasvamiseks eriti oluline. D-vitamiinil ja kaltsiumil on luude ainevahetuses tähtis roll ning need toetavad tugevate luude arengut. Tugevate luude arenguks vajab väikelaps seitse korda rohkem D-vitamiini ühe kilogrammi kehakaalu kohta päevas kui teie.

Lisateave väikelaste D-vitamiini vajaduse kohta

Meie HiPPi väikelaste piimasegu koostis on välja töötatud laste erivajadusi silmas pidades. See sisaldab väikese lapse tervislikuks arenguks ja kasvamiseks vajalikke toitaineid, mida ei saa piisavalt üksnes toidust. Seega vajab väikelaps tervislikuks arenguks seitse korda rohkem D-vitamiini ühe kilogrammi kehakaalu kohta päevas kui teie. Lehmapiim sisaldab palju valke, mis tõstab ülekaalulisuse riski, kuid väikelaste piimasegu valgusisaldus on kohandatud väikelapse vajadustele. Toitumiseksperdid on veendunud, et väikelaste piimasegu koostisained võivad aidata kaasa laste toitainete varudele.

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm