Skip to main content

HiPP 1 BIO COMBIOTIC® joogivalmis imiku piimasegu 200 ml

Telli e-poest

HiPP on enamat kui lihtsalt mahe:

HiPP Organic märk tähistab kõrgeima kvaliteedi garantiid ja ületab EL poolt kehtestatud nõuded mahekvaliteedile.

  • Kasutusvalmis piimasegu imikutele kes ei ole rinnapiimatoidul, täienduseks rinnapiimale, peale rinnaga toitmist või mõne teise imiku piimasegu kasutamist.
  • Sisaldab ainsa süsivesikuna laktoosi. Nii nagu rinnapiimaga, võib HiPP 1 COMBIOTIK® piimaseguga last toita nii sageli ja nii suurtes kogustes kui ta seda soovib.
  • Sisaldab DHA-d (dokosaheksaeenhapet), mis on kohustuslik koostisosa vastavalt imiku piimasegusid puudutavale seadusandlusele. DHA kuulub oomega-3-rasvhapete perekonda.
  • Meie kõige uuenduslikumas retseptis on METAFOLIN1 - loodusest inspireeritud folaadiallikas.
  • Sisaldab galaktooligosahhariide, mis pärinevad laktoosist.
     

1Metafolin® on registreeritud kaubamärk, mis kuulub ettevõttele Merck KGaA, Darmstadt, Saksamaa.
HiPP COMBIOTIC® on ainus piimasegu milles koostises on Metafolin®.

 HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 200ml
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: 2224-01

Ootame teie hinnangut!

HiPP 1 BIO COMBIOTIC® joogivalmis imiku piimasegu 200 ml

Teie imik tohib selles vanuses juua nii tihti ja nii palju, kui ta tahab, olgu joogiks rinnapiim või piimasegu (HiPP 1). Iga imik on isemoodi – tema isu võib teiste imikute omast erineda. Sama laps võib mõnel päeval olla palju näljasem kui teisel. Terve laps teab, kui palju toitu ta vajab. Kui lapsel ei ole pärast lutipudeli tühjaks saamist veel kõht täis, valmistage talle veel piimasegu. Kui ta ei joo pudelit tühjaks, visake ülejääk lihtsalt minema. Saate üsna pea kätte tunnetuse, kui palju piimasegu teie pisike joob ja mitu toitmiskorda päevas peate ette valmistama.

Valmistage piimasegu alati vahetult enne toitmist ja andke see imikule kohe pärast valmistamist. Hügieenilistel kaalutlustel soovitame valmis piimasegu ära kasutada toitmisele kuluva tavapärase aja jooksul (pool tundi kuni kõige rohkem tund aega). Visake ülejäänud toit ära – piim/piimaasegu on hea kasvulava bakterite jaoks, leigel temperatuuril hakkavad need väga kiiresti paljunema. Samal põhjusel ei tohiks juba valmis tehtud/soojendatud piimasegu külmikus hoiustada. Isegi külmkapis hakkavad mõned bakterid paljunema.

Imiku isu ja vajadused võivad suuresti erineda. Piimasegu pakendil soovitatud kogus on selles vanuses imikute keskmine toidukogus. Imikud joovad vajaduse järgi ja reguleerivad oma koguseid ise. Ärge muretsege, kui lutipudelisse jääb piimasegu järele, lapsel on sellest hoolimata kõht täis. Ärge kasutage järelejäänud piimasegu uuesti.

Rinnapiima ei pea andma 37 °C juures. Kui võimalik, peaks rinnapiima andma hoopis toatemperatuuril (mitte keeta).

Soovitame lutipudelit ringjate liigutustega õrnalt segada, kuna piimas olev rasv võib olla põhja settinud, kuid ärge loksutage pudelit.

Tähtis! Kõik rinnapiimaga kokku puutunud esemed tuleb põhjalikult puhastada! Peske pudelid ja lutid sooja seebivee ning harjaga või peske neid nõudepesumasinas 65 °C juures. Seejärel asetage nii pudel kui ka lutt puhtale köögirätikule (pudeliava alla suunatuna) ja jätke need kuivama. Rinnapiima ei tohi soojendada mikrolaineahjus, kuna piim soojeneb ebaühtlaselt, kaotab väärtuslikke piimakomponente ja tekib ka põletuse oht.

Toatemperatuuril võib värskelt väljapumbatud rinnapiima hoida 3–4 tundi. Visake ülejäänud rinnapiim ära. Kui valada piim kindlalt suletavasse anumasse ja panna külmikusse temperatuurile +4 kuni +6 °C kohe pärast väljapumpamist, võib seda säilitada kuni 72 tundi (kolm päeva). Soovitame hoida piima külmiku tagaseina lähedal, kus on kõige külmem. Ärge hoidke piima külmiku ukse küljes. Kui soovite rinnapiima kauem säilitada (kuni 6 kuud), võite külmutada seda ühe portsjoni kaupa sügavkülmikus, mille temperatuur on vähemalt –20 °C. Piima tuleb sulatada võimalikult aeglaselt, kas hoides seda umbes 24 tundi külmkapis või külma või leige voolava vee all. Üles sulatatud rinnapiima ei tohi enam külmutada.

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast