Skip to main content

HiPP Õuna-porgandimahl

Telli e-poest

HiPP on enamat kui lihtsalt mahe:

HiPP Organic märk tähistab kõrgeima kvaliteedi garantiid ja ületab EL poolt kehtestatud nõuded mahekvaliteedile.

  • Puuviljasisaldus vähemalt 75% ja köögiviljade sisaldus vähemalt 25%
  • Ilma lisatud suhkruteta - koostisosad sisaldavad looduslikult esinevaid suhkruid
  • Sisaldab rohkelt C-vitamiini* - toetab immuunsüsteemi ja raua imendumist. 
  • Gluteenivaba
  • Ilma lõhna- ja maitseaineteta**
  • Ilma säilitus- ja värvaineteta**

**vastavalt seadusele 

 HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 200ml
Soovituslik söömise aeg Hommikul, Keskpäeval, Pärastlõunal, Õhtul, Söögikordade vahel
Peamised koostisosad Õun, Porgand
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: AL8040-U

Ootame teie hinnangut!

HiPP Õuna-porgandimahl

HiPPi maheõunad vajavad kasvamiseks ja valmimiseks piisavalt sademeid. Siiski ei ole ka pikad vihmaperioodid head, kuna need soodustavad seenhaiguste teket. Suvel vajavad õunad soojust, et saavutada õige suhkru ja hapete tasakaal. Madala temperatuuri suhtes on õunapuud väga tundlikud. Külmaperiood on puudele küll vajalik õigeaegseks ja korrapäraseks õitsemiseks, kuid õitsemise ajal nad külma ei kannata. Selleks et tagada hea kvaliteet aasta ringi, hangime oma õunad Austrias, Gruusias, Saksamaal, Ungaris, Itaalias, Poolas, Serbias, Türgis ja Ukrainas asuvatest maheaedadest, erandjuhul ka lõunapoolkeralt. Kui võimalik, eelistame segaaedades kasvatatud õunu. Segaaiad on ökoloogiliselt väga tähtsad, sest aitavad säilitada vanu sorte ning on putukatele ja lindudele olulised elupaigad.

Meie maheporgandid kasvavad hästi parasvöötmes. Eriti jõudsalt kasvavad need heas seisukorras olevas kivivabas ja väikese liivasisaldusega mullas. Parimad tingimused porgandite kasvatamiseks oleme leidnud Kesk- ja Ida-Euroopas, täpsemalt Saksamaal, Austrias, Madalmaades, Ungaris, Tšehhis ja Poolas.

Väikelapsed peaksid iga söögikorra kõrvale jooma umbes 150–200 ml vedelikku. Kokku peaksid nad jooma ligikaudu ühe liitri päevas. Osa lapsi joovad sellise koguse ilma vaevata, kuid teistel on raskusi isegi poole liitri tarbimisega. Huvi joomise vastu erineb laste vahel üsna palju. Samuti on keeruline soovitada kindlat vedelikukogust. Lapse janu oleneb ka sellest, kui palju nad liiguvad või mida nad söövad, samuti välistest teguritest nagu toatemperatuur ja aastaaeg. Lapse kogu tarbitava vedelikukoguse arvestusse läheb ka piimasegu. See tähendab, et selle võrra joovad nad vähem teisi jooke.

Lisateavet vedeliku tarbimise kohta vaata siit

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast