Skip to main content

HiPP ploominektar

Telli e-poest

HiPP on enamat kui lihtsalt mahe:

HiPP Organic märk tähistab kõrgeima kvaliteedi garantiid ja ületab EL poolt kehtestatud nõuded mahekvaliteedile.

  • Puuviljasisaldus 79%
  • Ilma lisatud suhkruteta - koostisosad sisaldavad looduslikult esinevaid suhkruid
  • Sisaldab rohkelt C-vitamiini (vastavalt seadusele)
  • Gluteenivaba
  • Ilma lõhna- ja maitseaineteta**
  • Ilma säilitus- ja värvaineteta**

**vastavalt seadusele 

 HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 200ml
Soovituslik söömise aeg Hommikul, Keskpäeval, Pärastlõunal, Õhtul, Söögikordade vahel
Peamised koostisosad Pirn, Ploom
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: BL8043-01

Ootame teie hinnangut!

HiPP ploominektar

HiPPi maheploomid on pärit Itaaliast ja Serbiast, sest kasvavad kõige jõudsamini soojas. Mida rohkem valgust ploom saab, seda tugevam on selle maitse. Pinnase suhtes pole ploomipuu eriti pirtsakas. Ainus, mis talle ei meeldi, on talvised väga madalad külmakraadid. HiPPi maheploomid koristatakse, kui nad valmivad – juuli algusest oktoobri keskpaigani. Nii tagatakse täidlane ja iseloomulik ploomimaitse.

Esimese paari elukuu jooksul saab teie maimuke rinnapiimast kätte kõik, mida ta vajab. Rinnapiimast ja ka piimasegust piisab, et teie imiku vedelikuvajadus oleks rahuldatud. Imikule tuleks vedelikku, nagu vett või teed, juurde anda ainult erandjuhtudel, näiteks kui ta kuumal suvepäeval palju higistab või kui tal on palavik. Kui hakkate lapsele esimest korda tahket toitu andma, saab ta rinnapiimast/piimasegust veel piisavalt vedelikku. Aja jooksul väheneb joodava rinnapiima/piimasegu kogus. Kui kaks piimaga toitmise korda on asendatud tahke toiduga, vajab laps lisavedelikke, nt vett või teed.

Soovituslik vedelikukogus 7–12 kuu vanustele lastele on vähemalt 400 ml päevas. Sellesse kogusesse on sisse arvestatud rinnapiimast või piimasegust saadav vedelik. Üldiselt ei koosne lapse tarbitav vedelikukogus üksnes jookidest või piimast, vaid erineval määral ka igasugusest toidust saadavast vedelikust.

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast