Skip to main content

HiPP aedvilja - nuudlipüree kanalihaga

Telli e-poest

HiPP on enamat kui lihtsalt mahe:

HiPP Organic märk tähistab kõrgeima kvaliteedi garantiid ja ületab EL poolt kehtestatud nõuded mahekvaliteedile.

  • Terviklik eine, valmistatud parimast ökoloogilisest toorainest
  • Madala soolasisaldusega
  • Alfa-linoleenhape, üks oomega-3-rasvhapetest, toetab aju- ja närvirakkude arengut
  • Väikeste tükikestega - oluline närimise õppimiseks
  • Sisaldab gluteeni
  • Ilma lõhna- ja maitseaineteta
  • Ilma säilitus- ja värvaineteta (vastavalt seadusele)

 HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 220g
Soovituslik söömise aeg Keskpäeval
Peamised koostisosad Porgand, Sibul, Tomat, Nisu, Kanaliha
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: BL6803

Ootame teie hinnangut!

HiPP aedvilja - nuudlipüree kanalihaga

Soovitame purgist võtta üksnes nii suure portsu, kui teie imik suudab tõenäoliselt ära süüa. Soojendamiseks pange purk lihtsalt kuuma vette või mikrolaineahju. Vees soojendamiseks ajage vesi enne keema, eemaldage see pliidilt ja laske veel jahtuda. Veenduge, et vesi ei oleks kuumem kui 70 °C, sest sellel temperatuuril võib silt purgilt eemalduda ning purk muutub libedamaks ja seda on raskem käes hoida. Soojendamise ajal peaks purk olema vees umbes poolenisti ja selle sisu tuleb segada. Mikrolaineahjus soojendamiseks eemaldage kaas ja katke purgiava väikese portselantaldrikuga. Seejärel kuumutage purki 360 W juures umbes 60 sekundit (olenevalt seadmest). Kui purk on soe, segage selle sisu hoolikalt plastlusikaga ja kontrollige temperatuuri. Ärge ülejääke uuesti soojendage ja ärge andke neid oma lapsele.

Rohkem nõuandeid purgitoitude kohta

Kuna lapsed liiguvad alates 12. elukuust vaikselt üle peretoitude söömisele, maitsestame purgitoite näpuotsa soolaga, et maitset täiustada. Toodetes sisalduv soola kogus on nii väike, et neid võib tegelikult märgistada madala soolasisaldusega toiduna. See väike kogus on piisav, et täiustada HiPPi purgitoitude maitset. Kui lisame soola, kasutame vaid asjatundjate soovitatud jodeeritud soola. Seega aitavad meie HiPPi purgitoidud kaasa ka joodi päevase koguse saavutamisele. Olenevalt einest ja soovituslikust toitmise vanusest võivad mõned retseptid sisaldada ka ürte ja vürtse. Vürtse ja nende koguseid kohandatakse laste vanustega, et tooted oleksid hästi talutavad.

HiPPi mahekanaliha kasvatatakse üksnes Saksamaal ja Austrias. Kanadel lastakse võimalikult palju vabalt ringi käia. Ka ilmade jahenedes ei pea meie kanad puuri jääma, vaid võivad ilmastikukindlal välialal ringi jalutada. Selleks, et kanad oleksid õnnelikud, on meie puurid väga ruumikad ning nendes on värske vesi ja HiPPi kontrollitud söödaveskite toodetud sööt alati kättesaadavad. 

Tootmine HiPPis on olnud kliimaneutraalne juba alates 2011. aastast.

See on olnud võimalik näiteks tänu taastuvenergiaallikate kasutamisele, mis võimaldab meil vältida paljusid tootmisprotsessi käigus tekkivaid heiteid. Kõik vältimatud heited korvatakse. Nüüd astume sammu edasi ja toome turule meie esimesed kliimapositiivsed tooted. See tähendab, et kaasame kogu väärtusahela – põllult jaemüügilaoni – ja püüame vähendada kasvuhoonegaaside heidet nii palju kui võimalik.

Kui tellid otse HiPPi e-poest, siis me isegi tarnime tooted teieni kliimapositiivselt. Kui räägime kliimapositiivsetest toodetest, teeb HiPP enamat kui korvab ülejäänud heited: me loome huumust, edendame komposteerimisprojekte ja toetame mahepõllumajandust üle maailma. Nõnda panustame aktiivselt meie kliima kaitsesse ja järgime oma juhtlauset „HiPP on enamat kui lihtsalt mahe“.

Kuigi alustasime oma kliimapositiivset teekonda purkidega, on meie eesmärk muuta kogu ettevõte 2025. aastaks kliimapositiivseks.

Mitmekordselt kasutatavad purgid on keskkonnahoidlikust vaatepunktist mõistlikud, kui neid saab taaskasutada vähemalt viis korda. Seega peaks neid tehasesse tagastama vähemalt viis korda, et neid uuesti täita. Purkidele rakendatava suure mehaanilise surve (transpordil, hoiustamisel, puhastamisel jne) tõttu on nii suur taaskasutusmäär ebatõenäoline. Oodatavalt väiksema taaskasutusmäära tõttu on mitmekordselt kasutatavate purkidel ökoloogilisi eeliseid vähem. Sellest vaatenurgast on keskkonna jaoks kasulikum käidelda purke klaasist toormaterjalina. Seetõttu on enam kui pooled HiPPi purkidest toodetud ringlussevõetud klaasist. Sellegipoolest liigume ühekordse kasutuse süsteemi ökoloogilise optimeerimise suunas. Aastate jooksul on meie purkide kaal vähenenud (mõningatel juhtudel kuni 20%). See aitab kaasa nende ökoloogilise mõju vähendamisele. 

Lisateave HiPPi jätkusuutlike pakendite kohta

Tehke seda sammhaaval. Kõik oleneb lapse arengutasemest, sest peretoidu söömiseks peab ta suutma hästi mäluda. Alustuseks võite talle anda peeneks jahvatatud täisterajahust valmistatud leiba koos piimaga kas hommikusöögiks või õhtusöögiks kolmel päeval nädalas ning teistel päevadel andke jätkuvalt imikutoitu. Nii saate alustada väikese koguse tahke toidu pakkumisega iga söögikorra ajal ning järk-järgult suurendada tahke toidu kogust ja pakkumise sagedust. Ka lõunasöögi ajal võite hakata täiendama lapse tavapärast toitu perekonnas söödava tavatoiduga. Sel viisil võtab teie maimuke omaks peretoidu tasapisi ja omas tempos.

Iga laps on isemoodi – nende isu ja toidueelistused võivad erineda. Sama laps võib olla ka mõnel päeval palju näljasem kui teisel või eelistada ühel päeval toitu, mida järgmisel keeldub söömast. Ent kui vaadata nende toitumist pikema ajavahemiku jooksul, on siiski näha, et nad saavad kätte kõik vajalikud toitained. Et veenduda, kas see kehtib ka teie lapse puhul, küsi endalt, kas mu laps näeb terve välja ja kas ta kasv (kaal ja pikkus) jääb normi piiridesse? Kui vastus on jah, siis on kõik korras. Kahtluste korral on parim lahendus võtta ühendust lastearstiga ja küsida oma lapse arengu kohta.

Kasulik teave väikelapse toitumise kohta

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast