Skip to main content

HiPP Riisipudrupulber

Telli e-poest

HiPP on enamat kui lihtsalt mahe:

HiPP Organic märk tähistab kõrgeima kvaliteedi garantiid ja ületab EL poolt kehtestatud nõuded mahekvaliteedile.

  • B1-vitamiiniga, mis toetab närvisüsteemi normaalset talitlust (vastavalt seadusele)
  • Kergesti seeditava mahepõllumajandusest pärit teraviljaga (gluteenivaba)
  • Ilma lisatud suhkruteta - koostisosad sisaldavad looduslikult esinevaid suhkruid
  • Ilma lõhna-ja maitseaineteta
  • Ilma säilitus- ja värvaineteta (vastavalt seadusele)

 HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 200g
Soovituslik söömise aeg Hommikul, Pärastlõunal, Õhtul
Peamised koostisosad Riis
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: AL30402

Ootame teie hinnangut!

HiPP Riisipudrupulber

Soovitame toita imikut hommikul rinnapiima või piimaseguga, sest öösel kaotab ta vedelikke ja vajab seetõttu hommikul väga palju vedelikku. Pärast korralikku ööund vaigistab rinnapiim või piimasegu nii nälja kui ka janu.

Kui laps keeldub lutipudelist ja annate talle seetõttu teravilja- või piimaputru, soovitame anda ka teed, vett või lahjendatud mahla.

Teraviljaputru võib valmistada piimaseguga, piima ja vee seguga või puuviljapüreega, kui soovite piimata putru. Piimaseguga valmistamisel keetke värsket joogivett ja laske sel jahtuda ligikaudu 50 °C-ni. Seejärel kasutage vett, et valmistada umbes 200 ml piimasegu. Valage kaussi 3–4 supilusikatäit pudrupulbrit, lisage piimasegu ja segage. Laske segul pakseneda kuni soovitud konsistentsini ja kontrollige temperatuuri.

Piima ja vee seguga valmistamisel valage potti 100 ml täispiima ja 100 ml vett ning ajage keema. Laske sel jahtuda umbes 50 °C-ni. Valage kaussi 3–4 supilusikatäit pudrupulbrit, lisage jahtunud vedelik ja segage. Laske segul pakseneda kuni soovitud konsistentsini ja kontrollige ka temperatuuri.

Piimata pudru jaoks puuviljapüreega valmistamisel keetke 100 ml vett ja laske sel jahtuda ligikaudu 50 °C-ni. Valage kaussi kaks supilusikatäit pudrupulbrit, lisage jahtunud vesi ja segage. Lisage soovitud kogus (umbes 100 g) HiPPi puuvilja- või köögiviljapüreed ja üks teelusikatäis rapsiseemneõli ning segage. Laske segul pakseneda kuni soovitud konsistentsini ja kontrollige temperatuuri.

Riisi seostatakse sageli Aasiaga. HiPPi maheriisi ei kasvatata aga ainult Aasias, vaid ka Euroopa riikides, nagu Itaalia, Hispaania ja Ungari. Määrav tegur on kliima. Maheriis eelistab troopilisi ja lähistroopilisi tingimusi, kus suved on soojad ja väga päikeselised, kuid niisked. Seepärast kasvatatakse riisi sageli deltaaladel või mujal, kus vesi on vajalikuks põldude üleujutamiseks piisavalt lähedal. Euroopas alustatakse saagikoristusega septembri lõpus. HiPPi maheriisi tuuakse ka Mehhikost, Argentinast ja Pakistanist.

Iga laps on isemoodi – nende isu ja toidueelistused võivad erineda. Sama laps võib olla ka mõnel päeval palju näljasem kui teisel või eelistada ühel päeval toitu, mida järgmisel keeldub söömast. Ent kui vaadata nende toitumist pikema ajavahemiku jooksul, on siiski näha, et nad saavad kätte kõik vajalikud toitained. Et veenduda, kas see kehtib ka teie lapse puhul, küsi endalt, kas mu laps näeb terve välja ja kas ta kasv (kaal ja pikkus) jääb normi piiridesse? Kui vastus on jah, siis on kõik korras. Kahtluste korral on parim lahendus võtta ühendust lastearstiga ja küsida oma lapse arengu kohta.

Kasulik teave väikelapse toitumise kohta

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast