Skip to main content
  • Terviklik eine, valmistatud hoolikalt valitud toorainest
  • Ilma lisatud soola ja suhkruta
  • Alfa-linoleenhape, üks oomega-3-rasvhapetest, toetab aju- ja närvirakkude arengut
  • Sisaldab joodi - jood aitab kaasa normaalsele kognitiivsele talitlusele ja normaalsele kilpnäärmetalitlusele
  • Väikeste tükikestega - oluline närimise õppimiseks
  • Sisaldab gluteeni
  • Ilma lõhna- ja maitseaineteta
  • Ilma säilitus- ja värvaineteta (vastavalt seadusele)

 HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 220g
Soovituslik söömise aeg Keskpäeval
Peamised koostisosad Brokoli, Porgand, Nisu, Kala
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: BL6550-01

Ootame teie hinnangut!

HiPP nuudlid merekalaga brokoli koorekastmes

Soovitame purgist võtta üksnes nii suure portsu, kui teie imik suudab tõenäoliselt ära süüa. Soojendamiseks pange purk lihtsalt kuuma vette või mikrolaineahju. Vees soojendamiseks ajage vesi enne keema, eemaldage see pliidilt ja laske veel jahtuda. Veenduge, et vesi ei oleks kuumem kui 70 °C, sest sellel temperatuuril võib silt purgilt eemalduda ning purk muutub libedamaks ja seda on raskem käes hoida. Soojendamise ajal peaks purk olema vees umbes poolenisti ja selle sisu tuleb segada. Mikrolaineahjus soojendamiseks eemaldage kaas ja katke purgiava väikese portselantaldrikuga. Seejärel kuumutage purki 360 W juures umbes 60 sekundit (olenevalt seadmest). Kui purk on soe, segage selle sisu hoolikalt plastlusikaga ja kontrollige temperatuuri. Ärge ülejääke uuesti soojendage ja ärge andke neid oma lapsele.

Rohkem nõuandeid purgitoitude kohta

Hügieenilistel kaalutlustel soovitame imikuid toita purgitoiduga kohe pärast soojendamist. Korra soojendatud toitu ärge enam hoiustage ega taassoojendage. Uuesti soojendatud purkides hakkavad bakterid väga kiiresti paljunema, mis viib toidu kiire riknemiseni. Eesmärk on vältida olukorda, et anname imikule kogemata riknenud toitu. Seetõttu soovitame panna imiku jaoks sobiva koguse eraldi anumasse, et seda soojendada. Soojendamata ülejääke võib külmikus hoida järgmise päevani või etiketile märgitud ajani.

Soovitame anda imikule pärastlõunal ilma piimata rooga, näiteks teraviljaputru puuviljapüreega. Teraviljades on süsivesikuid, vitamiine ja mineraalaineid, mistõttu on need olulised toitainete allikad. Võite imikule anda ka teraviljaputru köögiviljapüreega. Seega puuviljapüree asemel lihtsalt köögiviljapüreed. Võite kasutada ka HiPPi puuvilja- ja köögiviljapüreed, kus on mõlemat.

Lisateabe saamiseks klõpsake siin.

Liha on kõige parem rauaallikas, sest see sisaldab rauda, mida väikelapse organism suudab väga kergesti omastada. Imikud vajavad rauda vereloomeks ja hapniku transpordiks, et kõik elundid (kaasaarvatud aju) oleksid hästi varustatud. Esimeste elukuude jooksul saab laps kasutada veel emaüsas olnud aja vältel kogutud rauavarusid. Kuid alates neljandast kuni kuuendast elukuust sõltuvad nad toidust ammutatavast rauast.

Lisateabe saamiseks klõpsake siin.

Vana hea päikese abi on siinjuures end õigustanud. Pange värskelt pestud riideese lihtsalt päikese kätte kuivama. Paari tunni möödudes on plekk peaaegu nähtamatuks pleekinud.

Teise võimalusena võite riietele panna paar tilka beebiõli ja seejärel pesta neid masinas nagu tavapäraselt. Plekid peaksid olema kadunud hiljemalt pärast teist pesukorda. Pehmele mööblile jäänud plekke on kõige parem eemaldada karboniseeritud veega. Valage plekile veidi vett, laske sel sisse imbuda ja seejärel kasutage vettimavat riiet, et vedelik kangast kätte saada. Vajadusel korrake. Ärge proovige eemaldada plekki hõõrumisega, sest see surub mustuse üksnes sügavamale kiudude vahele.

Meie maheporgandid kasvavad hästi parasvöötmes. Eriti jõudsalt kasvavad need heas seisukorras olevas kivivabas ja väikese liivasisaldusega mullas. Parimad tingimused porgandite kasvatamiseks oleme leidnud Kesk- ja Ida-Euroopas, täpsemalt Saksamaal, Austrias, Madalmaades, Ungaris, Tšehhis ja Poolas.

Brokoli kasvab jõudsalt parasvöötmes piisavalt sademeterikastes piirkondades. Ta on kuuma suhtes väga tundlik – liiga palavaga võib õisikute moodustumine peatuda. HiPPi mahebrokoli kasvab Saksamaa Schleswig-Holsteini liidumaal ja Poolas, kus on hea pinnas ja täiuslik kliima pidevalt puhuva kerge tuulega, mis hoiab kahjurid taimedest eemal. Aeg on saagikoristuseks küps, kui brokoli pea on oma suuruse täis kasvanud, kuid pole veel õitsema läinud.

HiPPi toodetes sisalduv kala püütakse peamiselt avamerelt. Meie püügikohad asuvad Atlandi ja Vaikse ookeani kirdeosas, kus on kalade looduslikud elupaigad. Nende loomulikku elutsüklisse sekkutaksegi vaid kalapüügi kujul, mis on range kontrolli all ja järgib merehoolduse nõukogu (MSC) juhiseid. Seega aitab HiPP edendada ookeanide ökotasakaalu säilitamist soodustavat kalapüüki. 

Mitmekordselt kasutatavad purgid on keskkonnahoidlikust vaatepunktist mõistlikud, kui neid saab taaskasutada vähemalt viis korda. Seega peaks neid tehasesse tagastama vähemalt viis korda, et neid uuesti täita. Purkidele rakendatava suure mehaanilise surve (transpordil, hoiustamisel, puhastamisel jne) tõttu on nii suur taaskasutusmäär ebatõenäoline. Oodatavalt väiksema taaskasutusmäära tõttu on mitmekordselt kasutatavate purkidel ökoloogilisi eeliseid vähem. Sellest vaatenurgast on keskkonna jaoks kasulikum käidelda purke klaasist toormaterjalina. Seetõttu on enam kui pooled HiPPi purkidest toodetud ringlussevõetud klaasist. Sellegipoolest liigume ühekordse kasutuse süsteemi ökoloogilise optimeerimise suunas. Aastate jooksul on meie purkide kaal vähenenud (mõningatel juhtudel kuni 20%). See aitab kaasa nende ökoloogilise mõju vähendamisele. 

Lisateave HiPPi jätkusuutlike pakendite kohta

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast