HiPPi mahekvaliteet

Mahetoit – teie lapsele parim

Imikud vajavad tervislikku toitu, mis maitseb suurepäraselt ega sisalda soovimatuid koostisosi. Vanemad teavad, et saavad loota HiPPi tootevalikule, mis on välja töötatud toitumisteaduse parimate põhimõtete kohaselt: söögid, mis sobivad täpselt teie lapse vanusega, ja kõige rangemad mahekvaliteedi kontrollid. Seetõttu pöörame nii suurt tähelepanu kasutatavatele
toorainetele ja koostisosadele: muld valitakse hoolikalt, seemned on töötlemata ning kõikidele meie puu- ja köögiviljadele antakse aega aeglaselt küpseda, et nende maitse saaks välja areneda. Samasuguse hoolega suhtume ka meie HiPPi menüüdes kasutatavasse mahelihasse.

260 ohutuskontrolli

Veelgi rangem, täpsem ja usaldusväärsem: vanemad saavad HiPPi mahemärgistust täielikult usaldada. Iga purgi koostist kontrollitakse kvaliteedi- ja ohutussüsteemis kuni 260 korda (sh sõltumatute katseinstituutide kontrollid), et tagada teile ohutus. Seda tehes ületab HiPP mahepõllumajanduse seadusjärgseid nõudeid ja rahvusvahelisi eeskirju. See kehtib kõige kohta, alates teraviljadest kuni hernesteni ja piimast kuni õunteni. HiPPi eksperdid teevad väga tihedat koostööd mahepõllundusettevõtetega, kus meie koostisosi toodetakse, alustades haritava maa, mulla ja seemne valimisest. Erilist hoolt ja tähelepanu jätkub kogu kasvatamisprotsessi vältel kuni saagikoristuse ja kättetoimetamiseni. Töötlemisse lähevad koostisosad alles siis, kui laboratoorsed testid näitavad, et tooraine on täiuslik. Suure töö tulemusena valmib kvaliteetne imikute mahetoit, mis on läbinud kõige karmimad kontrollid. „Me seisame selle eest oma nimega,“ on Claus Hipp öelnud HiPPi mahemärgistusel. Kvaliteedinäitajate pideva jälgimisega tagab HiPP, et vanemad saavad tema lubadusele loota.