Mida tähendab mahekvaliteet?

Imikud, kes ei saa rinnapiima või saavad rinnapiima vaid osaliselt, vajavad rinnapiima jäljendavat piimasegu. Imiku organism on väga tundlik. Seetõttu on piimasegu koostis seadusega kindlaks määratud. Peamine tooraine on lehmapiim, mis sisaldab kaltsiumi ja väärtuslikku valku. HiPPi jaoks on tähtis kasutada võimalikult looduslikke aineid ja ainult range kontrolli läbinud mahepiima, mis on HiPPi mahepiimasegu peamine koostisosa.

 

Rohkem kui 40 aastat kogemusi

HiPPi mahepiimasegud on välja töötanud piimasegude spetsialistid, toetudes juba üle 40 aasta kõige uuematele teaduslikele teadmistele. Kuna me kasutame piimasegude valmistamisel mahetoorainet, on kõik seadusega sätestatud nõuded mitmekordselt täidetud.

 

«Greenpeace» soovitab

Meil on Greenpeace’i kinnitus: tootesoovituses „Piim meie lastele – ilma geneetiliselt muundatud aineteta” anti suurimate kasutusvalmis piimasegude kaubamärkide seas vaid HiPPi mahepiimasegule hinnang „soovitame”.

ELi mahepõllumajanduse eeskirjade järgi on geneetiliselt muundatud taimede kasvatamine (sealhulgas loomasöödaks) üheselt keelatud. Ka HiPP on veendunud, et mahetootmine on parim tootmisviis ning geneetilisel muundamisel ei ole selles kohta. Meil on mahetooraine töötlemisel aastatepikkune kogemus, mis tagab parima mahekvaliteedi. Iga tootepartii läbib rohkem kui 600 kontrolli, mis tähendab, et meie tooted on teie lapsele täiesti turvalised.

 

HIPP mahemärgistus ORGANIC

HiPPi mahemärgistus tähendab erilist mahekvaliteeti, mille eest seisab Stefan Hipp isiklikult. Mahemärgistus tagab toodetele parima kvaliteedi ning tähendab vastavust kõigile nõuetele, mis ELis mahetoodete kohta on kehtestatud. Me täidame piimasegude tooraine valikul seadusega sätestatud karme nõudeid mitmekordselt.