Skip to main content

HiPP Imetava ema smuuti punaste puuviljade ja rauaga

Telli e-poest

HiPP Imetava ema smuutijook aitab katta igapäevase olulise vitamiinide ja mineraalainete vajaduse raseduse ja imetamise ajal. 

  • Puuviljamahlajook, mis on valmistatud puuviljapüreest koos puuviljamahla (puuviljamahla kontsentraatidest), vitamiinide ja mineraalainetega rinnaga toitvatele emadele.
  • Sisaldab rauda, tsinki ja joodi.
  • Üks pudel (200ml) sisaldab ühte portsjonit.
  • Vegan retsept.

HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 200ml
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: DA70701

Ootame teie hinnangut!

HiPP Imetava ema smuuti punaste puuviljade ja rauaga

Veenduge, et joote piisavalt. Raseduse ajal vajab teie keha vett mitte üksnes toitainete edasikandmiseks, vaid ka sündimata lapse vere ja lootevedeliku moodustamiseks. Isegi kui teil ei ole janu, vajate te ikkagi vedelikke. Seetõttu peaks teil olema alati käepärast pudel vett või kann teed, näiteks laual või köögis. Ja pidage meeles: rinnaga toitmise ajal vajate veelgi rohkem vedelikke.

Lisateave rasedusaegse vedelikuvajaduse kohta

Tervislik toitumine raseduse ajal on lapse õige arengu jaoks hädavajalik. Selle alla käib ka kõige tähtsamate toitainete tarbimine: foolhape, raud, jood, DHA (dokosaheksaeenhape), B6-vitamiin, B12-vitamiin, magneesium, tsink, E-vitamiin ja niatsiin. Kui neid toitaineid ei tarbita piisavas koguses, võivad tekkida puudusest tingitud sümptomid.

Siit leiate ülevaate kõige olulisematest toitainetest ja nende allikatest

Imetamise ajal kaotab keha rohkem vedelikku, mistõttu on eriti tähtis piisavalt juua, ideaaljuhul kaks-kolm liitrit päevas. Soovitame gaseerimata vett, magustamata taimeteed (näiteks HiPPi teed imetavale emale) või mineraalveega lahjendatud mahla. Te ei pea oma hommikusest kohvist täielikult loobuma, kuid ärge jooge rohkem kui kaks-kolm tassi päevas. Jälgige, ega teie laps ei muutu rahutuks, kui olete kohvi joonud – mõni laps reageerib isegi väikesele kofeiinikogusele. Imetamise ajal tuleks täielikult loobuda alkoholist ja nikotiinist.

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast