Skip to main content

HiPP õuna-viinamarja mahl

Telli e-poest

HiPP on enamat kui lihtsalt mahe:

HiPP Organic märk tähistab kõrgeima kvaliteedi garantiid ja ületab EL poolt kehtestatud nõuded mahekvaliteedile.

  • 100% puuviljamahl
  • Sisaldab rohkelt C-vitamiini - toetab immuunsüsteemi ja on oluline raua imendumiseks
  • Maheda maitsega ja madala happesisaldusega
  • Gluteenivaba
  • Ilma lõhna- ja maitseaineteta**
  • Ilma säilitus- ja värvaineteta**

**vastavalt seadusele 

 HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 500ml
Soovituslik söömise aeg Hommikul, Keskpäeval, Pärastlõunal, Õhtul, Söögikordade vahel
Peamised koostisosad Õun, Viinamarjad
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: BL8240

Ootame teie hinnangut!

HiPP õuna-viinamarja mahl

HiPPi maheõunad vajavad kasvamiseks ja valmimiseks piisavalt sademeid. Siiski ei ole ka pikad vihmaperioodid head, kuna need soodustavad seenhaiguste teket. Suvel vajavad õunad soojust, et saavutada õige suhkru ja hapete tasakaal. Madala temperatuuri suhtes on õunapuud väga tundlikud. Külmaperiood on puudele küll vajalik õigeaegseks ja korrapäraseks õitsemiseks, kuid õitsemise ajal nad külma ei kannata. Selleks et tagada hea kvaliteet aasta ringi, hangime oma õunad Austrias, Gruusias, Saksamaal, Ungaris, Itaalias, Poolas, Serbias, Türgis ja Ukrainas asuvatest maheaedadest, erandjuhul ka lõunapoolkeralt. Kui võimalik, eelistame segaaedades kasvatatud õunu. Segaaiad on ökoloogiliselt väga tähtsad, sest aitavad säilitada vanu sorte ning on putukatele ja lindudele olulised elupaigad.

Esimese paari elukuu jooksul saab teie maimuke rinnapiimast kätte kõik, mida ta vajab. Rinnapiimast ja ka piimasegust piisab, et teie imiku vedelikuvajadus oleks rahuldatud. Imikule tuleks vedelikku, nagu vett või teed, juurde anda ainult erandjuhtudel, näiteks kui ta kuumal suvepäeval palju higistab või kui tal on palavik. Kui hakkate lapsele esimest korda tahket toitu andma, saab ta rinnapiimast/piimasegust veel piisavalt vedelikku. Aja jooksul väheneb joodava rinnapiima/piimasegu kogus. Kui kaks piimaga toitmise korda on asendatud tahke toiduga, vajab laps lisavedelikke, nt vett või teed.

Soovituslik vedelikukogus 7–12 kuu vanustele lastele on vähemalt 400 ml päevas. Sellesse kogusesse on sisse arvestatud rinnapiimast või piimasegust saadav vedelik. Üldiselt ei koosne lapse tarbitav vedelikukogus üksnes jookidest või piimast, vaid erineval määral ka igasugusest toidust saadavast vedelikust.

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast