Skip to main content

HiPP juurviljapüree loomalihaga

Telli e-poest

HiPP on enamat kui lihtsalt mahe:

HiPP Organic märk tähistab kõrgeima kvaliteedi garantiid ja ületab EL poolt kehtestatud nõuded mahekvaliteedile.

  • Terviklik eine, valmistatud parimast ökoloogilisest toorainest
  • Madala soolasisaldusega
  • Alfa-linoleenhape, üks oomega-3-rasvhapetest, toetab aju- ja närvirakkude arengut
  • Väikeste tükikestega - oluline närimise õppimiseks
  • Gluteenivaba
  • Ilma lõhna- ja maitseaineteta
  • Ilma säilitus- ja värvaineteta (vastavalt seadusele)

 HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 220g
Soovituslik söömise aeg Keskpäeval
Peamised koostisosad Porgand, Kartul, Veiseliha
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: AL6863-01

Ootame teie hinnangut!

HiPP juurviljapüree loomalihaga

Soovitame purgist võtta üksnes nii suure portsu, kui teie imik suudab tõenäoliselt ära süüa. Soojendamiseks pange purk lihtsalt kuuma vette või mikrolaineahju. Vees soojendamiseks ajage vesi enne keema, eemaldage see pliidilt ja laske veel jahtuda. Veenduge, et vesi ei oleks kuumem kui 70 °C, sest sellel temperatuuril võib silt purgilt eemalduda ning purk muutub libedamaks ja seda on raskem käes hoida. Soojendamise ajal peaks purk olema vees umbes poolenisti ja selle sisu tuleb segada. Mikrolaineahjus soojendamiseks eemaldage kaas ja katke purgiava väikese portselantaldrikuga. Seejärel kuumutage purki 360 W juures umbes 60 sekundit (olenevalt seadmest). Kui purk on soe, segage selle sisu hoolikalt plastlusikaga ja kontrollige temperatuuri. Ärge ülejääke uuesti soojendage ja ärge andke neid oma lapsele.

Rohkem nõuandeid purgitoitude kohta

Hügieenilistel kaalutlustel soovitame imikuid toita purgitoiduga kohe pärast soojendamist. Korra soojendatud toitu ärge enam hoiustage ega taassoojendage. Uuesti soojendatud purkides hakkavad bakterid väga kiiresti paljunema, mis viib toidu kiire riknemiseni. Eesmärk on vältida olukorda, et anname imikule kogemata riknenud toitu. Seetõttu soovitame panna imiku jaoks sobiva koguse eraldi anumasse, et seda soojendada. Soojendamata ülejääke võib külmikus hoida järgmise päevani või etiketile märgitud ajani.

Kuna lapsed liiguvad alates 12. elukuust vaikselt üle peretoitude söömisele, maitsestame purgitoite näpuotsa soolaga, et maitset täiustada. Toodetes sisalduv soola kogus on nii väike, et neid võib tegelikult märgistada madala soolasisaldusega toiduna. See väike kogus on piisav, et täiustada HiPPi purgitoitude maitset. Kui lisame soola, kasutame vaid asjatundjate soovitatud jodeeritud soola. Seega aitavad meie HiPPi purgitoidud kaasa ka joodi päevase koguse saavutamisele. Olenevalt einest ja soovituslikust toitmise vanusest võivad mõned retseptid sisaldada ka ürte ja vürtse. Vürtse ja nende koguseid kohandatakse laste vanustega, et tooted oleksid hästi talutavad.

HiPPi maheveiseliha on eranditult pärit Saksamaal, Austrias, Iirimaal ja Poolas kasvatatud loomadelt. Meie veised veedavad palju aega väljas karjamaadel, millest enamikku on mitu aastat kasutatud haljasaladena. Osa meie karjamaadest asuvad ka vähemviljakal pinnasel või mägises piirkonnas. Maade mõistlik kasutamine soodustab bioloogilist mitmekesisust. Looduslikus elukeskkonnas saavad loomad ka liigiomaselt käituda: nad elavad karjana koos ja otsustavad ise, millal süüa või puhata. Piisavas koguses heintaimi ja ürte on neile alati kättesaadaval ning see koos vabas õhus viibimisega on loomade tervisele väga kasulik. Talvel antakse neile lisasööta – heina ja silo – üksnes vajaduse korral.

Mitmekordselt kasutatavad purgid on keskkonnahoidlikust vaatepunktist mõistlikud, kui neid saab taaskasutada vähemalt viis korda. Seega peaks neid tehasesse tagastama vähemalt viis korda, et neid uuesti täita. Purkidele rakendatava suure mehaanilise surve (transpordil, hoiustamisel, puhastamisel jne) tõttu on nii suur taaskasutusmäär ebatõenäoline. Oodatavalt väiksema taaskasutusmäära tõttu on mitmekordselt kasutatavate purkidel ökoloogilisi eeliseid vähem. Sellest vaatenurgast on keskkonna jaoks kasulikum käidelda purke klaasist toormaterjalina. Seetõttu on enam kui pooled HiPPi purkidest toodetud ringlussevõetud klaasist. Sellegipoolest liigume ühekordse kasutuse süsteemi ökoloogilise optimeerimise suunas. Aastate jooksul on meie purkide kaal vähenenud (mõningatel juhtudel kuni 20%). See aitab kaasa nende ökoloogilise mõju vähendamisele. 

Lisateave HiPPi jätkusuutlike pakendite kohta

Tootmine HiPPis on olnud kliimaneutraalne juba alates 2011. aastast.

See on olnud võimalik näiteks tänu taastuvenergiaallikate kasutamisele, mis võimaldab meil vältida paljusid tootmisprotsessi käigus tekkivaid heiteid. Kõik vältimatud heited korvatakse. Nüüd astume sammu edasi ja toome turule meie esimesed kliimapositiivsed tooted. See tähendab, et kaasame kogu väärtusahela – põllult jaemüügilaoni – ja püüame vähendada kasvuhoonegaaside heidet nii palju kui võimalik.

Kui tellid otse HiPPi e-poest, siis me isegi tarnime tooted teieni kliimapositiivselt. Kui räägime kliimapositiivsetest toodetest, teeb HiPP enamat kui korvab ülejäänud heited: me loome huumust, edendame komposteerimisprojekte ja toetame mahepõllumajandust üle maailma. Nõnda panustame aktiivselt meie kliima kaitsesse ja järgime oma juhtlauset „HiPP on enamat kui lihtsalt mahe“.

Kuigi alustasime oma kliimapositiivset teekonda purkidega, on meie eesmärk muuta kogu ettevõte 2025. aastaks kliimapositiivseks.

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast