Skip to main content

HiPP head ööd! Kaera-õuna piimapudrupulber

Telli e-poest

HiPP on enamat kui lihtsalt mahe:

HiPP Organic märk tähistab kõrgeima kvaliteedi garantiid ja ületab EL poolt kehtestatud nõuded mahekvaliteedile.

  • Ilma lisatud suhkruteta - koostisosad sisaldavad looduslikult esinevaid suhkruid
  • Kaltsium toetab luude arengut
  • Raud vereloome ja kognitiivse arengu heaks
  • Jood toetab kilpnäärme talitlust
  • A-vitamiin toetab immuunsüsteemi
  • Rohkelt C-vitamiini - soodustab raua imendumist
  • B1-vitamiin toetab energia ainevahetust
  • Päikese käes küpsenud puuviljad
  • Väärtuslik täisteravili, sisaldab gluteeni

 HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 250g
Soovituslik söömise aeg Hommikul, Õhtul
Peamised koostisosad Õun, Kaer, Nisu
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: AL3331-04

Ootame teie hinnangut!

HiPP head ööd! Kaera-õuna piimapudrupulber

HiPPi maheõunad vajavad kasvamiseks ja valmimiseks piisavalt sademeid. Siiski ei ole ka pikad vihmaperioodid head, kuna need soodustavad seenhaiguste teket. Suvel vajavad õunad soojust, et saavutada õige suhkru ja hapete tasakaal. Madala temperatuuri suhtes on õunapuud väga tundlikud. Külmaperiood on puudele küll vajalik õigeaegseks ja korrapäraseks õitsemiseks, kuid õitsemise ajal nad külma ei kannata. Selleks et tagada hea kvaliteet aasta ringi, hangime oma õunad Austrias, Gruusias, Saksamaal, Ungaris, Itaalias, Poolas, Serbias, Türgis ja Ukrainas asuvatest maheaedadest, erandjuhul ka lõunapoolkeralt. Kui võimalik, eelistame segaaedades kasvatatud õunu. Segaaiad on ökoloogiliselt väga tähtsad, sest aitavad säilitada vanu sorte ning on putukatele ja lindudele olulised elupaigad.

HiPPi mahekaer naudib niiske ja jaheda kliimaga kohti, kus on hea veevarustus. Muu poolest on ta üsna vähenõudlik. HiPPi toitudes sisalduvat kaera kasvatatakse Saksamaal, Poolas, Leedus, Tšehhis ja Rootsis. Vili koristatakse juulis-augustis, puhastatakse ja pannakse kuiva hoidlasse.

Soovitame asendada õhtuse piima HiPP "Head ööd" piimapudruga pärast seda, kui olete asendanud lõunase piima lisatoiduga. Enne lapsele piimapudru andmist peaks ta lõunaks saama süüa purgitoitu, sest mitmed lapsed eelistavad seda täisväärtuslikule lõunale ja pärast uue õhtusöögi maitsmist ei pruugi nad purgitoitu nii hästi vastu võtta. Paljude laste jaoks võib rinnapiimalt või piimasegult purgitoidu maitsele üleminek olla aega nõudev, seega olge kindel, et laps on täielikult harjunud tervikliku lõunaeinega enne kui alustate "Head ööd" piimapudru pakkumist.

Lisateave õige toidu kohta enne magamaminekut

Enne pudru valmistamist ajage keema veidi värsket joogivett. Laske sel jahtuda umbes 50 °C-ni. Valage kaussi vajalik kogus pulbrit (lugege pakil olevat toitmisjuhendit). Seejärel lisage pulbrile vajalik kogus vett (vt toitmisjuhendit) ja segage hoolikalt. Laske segul pakseneda kuni soovitud konsistentsini.

Kui tootel on kirjeldus „ilma lisatud suhkruta“, tähendab see, et sinna pole lisatud koostisosi nagu kristallsuhkrut, fruktoosi ega siirupit. Kõik tootes sisalduvad suhkrud pärinevad vaid looduslikest toorainetest, mida tootes kasutatakse.

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast