Skip to main content

HiPP Head ööd! Teraviljapuder piimasegu, küpsiste ja õuntega

Telli e-poest

HiPP on enamat kui lihtsalt mahe:

HiPP Organic märk tähistab kõrgeima kvaliteedi garantiid ja ületab EL poolt kehtestatud nõuded mahekvaliteedile.

  • Ilma lisatud suhkruteta - koostisosad sisaldavad looduslikult esinevaid suhkruid
  • Täisterahelvestega puder on meeldivalt kõhtutäitev
  • B1-, A- ja D-vitamiiniga ning kaltsiumiga (vastavalt seadusele)
  • Ilma lõhna- ja maitseaineteta
  • Ilma säilitus- ja värvaineteta (vastavalt seadusele)
  • Sisaldab gluteeni

 HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 190g
Soovituslik söömise aeg Hommikul, Pärastlõunal
Peamised koostisosad Õun, Nisu
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: AL5514-U

Ootame teie hinnangut!

HiPP Head ööd! Teraviljapuder piimasegu, küpsiste ja õuntega

Soovitame asendada õhtuse piima HiPP "Head ööd" piimapudruga pärast seda, kui olete asendanud lõunase piima lisatoiduga. Enne lapsele piimapudru andmist peaks ta lõunaks saama süüa purgitoitu, sest mitmed lapsed eelistavad seda täisväärtuslikule lõunale ja pärast uue õhtusöögi maitsmist ei pruugi nad purgitoitu nii hästi vastu võtta. Paljude laste jaoks võib rinnapiimalt või piimasegult purgitoidu maitsele üleminek olla aega nõudev, seega olge kindel, et laps on täielikult harjunud tervikliku lõunaeinega enne kui alustate "Head ööd" piimapudru pakkumist.

Lisateave õige toidu kohta enne magamaminekut

Kui tootel on kirjeldus „ilma lisatud suhkruta“, tähendab see, et sinna pole lisatud koostisosi nagu kristallsuhkrut, fruktoosi ega siirupit. Kõik tootes sisalduvad suhkrud pärinevad vaid looduslikest toorainetest, mida tootes kasutatakse.

Nisu on laialt levinud, sest kasvab jõudsalt nii lõuna ja kagu kuivadel aladel kui ka niiskematel ja külmematel aladel kirdes. Kui aga on kas liiga külm või liiga kuum, väheneb nisu saagikus ja halveneb kvaliteet. Seepärast kasvatatakse HiPPi mahenisu Saksamaal, Itaalias, Austrias, Slovakkias, Ungaris, Leedus ja Rumeenias. Pärast koristamist (juunist augustini) nisu puhastatakse, kuivatatakse ja hoiustatakse päritoluriigis.

Tootmine HiPPis on olnud kliimaneutraalne juba alates 2011. aastast.

See on olnud võimalik näiteks tänu taastuvenergiaallikate kasutamisele, mis võimaldab meil vältida paljusid tootmisprotsessi käigus tekkivaid heiteid. Kõik vältimatud heited korvatakse. Nüüd astume sammu edasi ja toome turule meie esimesed kliimapositiivsed tooted. See tähendab, et kaasame kogu väärtusahela – põllult jaemüügilaoni – ja püüame vähendada kasvuhoonegaaside heidet nii palju kui võimalik.

Kui tellid otse HiPPi e-poest, siis me isegi tarnime tooted teieni kliimapositiivselt. Kui räägime kliimapositiivsetest toodetest, teeb HiPP enamat kui korvab ülejäänud heited: me loome huumust, edendame komposteerimisprojekte ja toetame mahepõllumajandust üle maailma. Nõnda panustame aktiivselt meie kliima kaitsesse ja järgime oma juhtlauset „HiPP on enamat kui lihtsalt mahe“.

Kuigi alustasime oma kliimapositiivset teekonda purkidega, on meie eesmärk muuta kogu ettevõte 2025. aastaks kliimapositiivseks.

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast