Skip to main content

HiPP Hippis virsiku-banaanipüree, mango ja jogurtiga ÖKO al. 6k 100g

HiPP on enamat kui lihtsalt mahe:

HiPP Organic märk tähistab kõrgeima kvaliteedi garantiid ja ületab EL poolt kehtestatud nõuded mahekvaliteedile.

Ilma GMO-ta-geneetiliselt muudatud organism (vastavalt EL mahepõllumajandusliku tootmise määrustele)

  • Ilma lisatud suhkruteta - koostisosad sisaldavad looduslikult esinevaid suhkruid
  • Sobib ideaalselt magustoiduks või vahepalaks toidukordade vahel
  • Looduslikult gluteenivaba
  • Ilma lõhna- ja maitseaineteta
  • Ilma säilitus- ja värvaineteta (vastavalt seadusele)
Netokaal/Maht 100g
Soovituslik söömise aeg Pärastlõunal, Söögikordade vahel
Peamised koostisosad Banaan, Apelsin, Virsik, Jogurt
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: AB42532

Ootame teie hinnangut!

HiPP Hippis virsiku-banaanipüree, mango ja jogurtiga ÖKO al. 6k 100g

Meie toitvad tuubid sobivad täiuslikult kaasavõtmiseks ja neid võib anda lastele külmalt (toatemperatuuril). Sooja eine saamiseks hoidke tuubi lihtsalt kuumas vees või pigistage selle sisu kaussi ja soojendage seda mikrolaineahjus.

Kui tootel on kirjeldus „ilma lisatud suhkruta“, tähendab see, et sinna pole lisatud koostisosi nagu kristallsuhkrut, fruktoosi ega siirupit. Kõik tootes sisalduvad suhkrud pärinevad vaid looduslikest toorainetest, mida tootes kasutatakse.

Üle 20 aasta on HiPPi mahebanaanid kasvanud pea eranditult Costa Rica mäestike vihmametsades looduslikes tingimustes. Seal, kuni 50 m kõrguste suurte puude varjus tunnevad need end erakordselt hästi. Erinevalt tavaistandustest paiknevad banaanitaimed seal üksikult, üksteisest kaugel ja teiste taimedega vaheldumisi. Nii on võimalik haiged ja kahjuritega taimed hõlpsasti eemaldada ja pahalaste edasist levikut takistada. Loodusega kooskõlas tegutsedes kaitseme taimede ja loomade looduslikku elupaika ning vihmametsa ainulaadset liigirikkust. Osa HiPPi mahebanaanidest on pärit Ecuadorist.

HiPPi mahevirsikud vajavad kasvamiseks ja valmimiseks toitainerikast sooja pinnast ning pidevat niisutust. Vaid sellistes tingimustes kasvades on nad küpseks saades magusad ja mahlased. Pole lugu, kui hooaja alguses on pisut jahedam, peaasi, et ilm oleks mõned nädalad enne saagikoristust mõnus ja soe. HiPPi mahevirsikud kasvavad Itaalias ja Hispaanias.

HiPPi mahemangod kasvavad kolmel mandril, sest armastavad troopilist kliimat, kus temperatuur püsib vahemikus 25–35 °C. Päritoluriigid India, Colombia ja Mali on niisama eriilmelised kui pinnasetüübid, mis mangole kasvamiseks sobivad. Oluline on vaid, et mullakiht oleks paks ja laseks vett läbi.

Kuna tuubi korral kulub grammi sisu kohta väga vähe pakendit, on Saksamaa pakendimääruse kohaselt tuub ökoloogiliselt mõistlik ühekordselt kasutatav pakend. Peale pakendamismaterjali kasutamise on tuubil ka tarne-eeliseid. Tühjade tuubide tarnimine ühe tonni toote kohta nõuab 90% vähem vaeva. Kui tuubid on täidetud, võtavad need veoauto peal muidugi teataval määral ruumi. Siiski tähendab tuubide väiksem tühikaal seda, et veoauto vajab koorma vedamiseks vähem energiat, kuna lõpptoote iga koorma kohta on selle lõppkaal tarnimisel 20% väiksem. Loomulikult tähendab see, et toodete vedamisel kulub ka märgatavalt vähem kütust. Väljavaade: meie pakendid võtavad vähehaaval uue kuju. Soovime, et lapsevanemad ja tarbijad saaksid puhta südametunnistusega osta plastpakendis tooteid. Ühelt poolt hakkame kasutama taas rohkem klaaspakendeid. Teiselt poolt kasutame ringlussevõetud pakendimaterjale, et aidata kaasa ringlussevõtu protsessile, ja samal ajal töötame välja taarat, mis on valmistatud taastuvast loodusvarast (näiteks puit ja rohi) ilma toiduks sobivaid varasid kasutamata. Alustame sellega 2020. aastal ja soovime, et 2025. aastaks oleks kogu meie taara sama hästi ringlussevõetav kui meie purgid.

Lisateave HiPPi jätkusuutlikkuse kohta

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast