Skip to main content

HiPP Spagetid tomatite ja mozzarellaga

HiPP on enamat kui lihtsalt mahe:

HiPP Organic märk tähistab kõrgeima kvaliteedi garantiid ja ületab EL poolt kehtestatud nõuded mahekvaliteedile.

Oomega-3 rasvhapped − tähtsad aju- ja närvirakkude arengus

  • Terviklik eine, valmistatud hoolikalt valitud toorainest
  • Madala soolasisaldusega
  • Alfa-linoleenhape, üks oomega-3-rasvhapetest, toetab aju- ja närvirakkude arengut
  • Väikeste tükikestega - oluline närimise õppimiseks
  • Ilma lõhna- ja maitseaineteta
  • Ilma säilitus- ja värvaineteta (vastavalt seadusele)
Netokaal/Maht 220g
Soovituslik söömise aeg Keskpäeval
Peamised koostisosad Tomat, Nuudlid
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: AK6400-01

Ootame teie hinnangut!

HiPP Spagetid tomatite ja mozzarellaga

Toitumisspetsialistid soovitavad toidusedelisse lisada köögivilja- ja lihatoite 4.–6. elukuust. Sama soovitus käib ka imikute kohta, kes on suurema allergiariskiga. Lisatoiduga hiljem alustamine ei anna mingeid eeliseid. Kahtluste korral on parim lahendus võtta ühendust lastearstiga ja küsida oma lapse arengu kohta. Järgmised märgid näitavad, millal minna üle lisatoidule.

  • Laps suudab iseseisvalt pead püsti hoida.
  • Laps suudab mõningase toega ise istuda.
  • Laps huvitub teistest toitudest – lisatoidust – ja suudab lusikast süüa.

Lisateave lisatoiduga harjutamise kohta

Järgmiste nädalate ja kuude jooksul muutke tasahilju oma lapse toidusedelit rinnapiima/piimasegu pealt tahkele toidule. Esimesena asendatakse tavaliselt lõunane toitmiskord, seejärel õhtune ja kolmandana pärastlõunane. Hommikuti saavad imikud üldjuhul edasi rinnapiima/piimasegu.

Tänu HiPPile on tahkete toitudega harjutamine eriti lihtne. Imiku esimesed lusikatäied võite valida mitme HiPPi köögiviljapüree seast, mis on valmistatud ühest köögiviljast ja on seetõttu iseäranis kõhusõbralikud. Neid müüakse väikestes 125 g purkides.

Hügieenilistel kaalutlustel soovitame imikuid toita purgitoiduga kohe pärast soojendamist. Korra soojendatud toitu ärge enam hoiustage ega taassoojendage. Uuesti soojendatud purkides hakkavad bakterid väga kiiresti paljunema, mis viib toidu kiire riknemiseni. Eesmärk on vältida olukorda, et anname imikule kogemata riknenud toitu. Seetõttu soovitame panna imiku jaoks sobiva koguse eraldi anumasse, et seda soojendada. Soojendamata ülejääke võib külmikus hoida järgmise päevani või etiketile märgitud ajani.

Kuna lapsed liiguvad alates 12. elukuust vaikselt üle peretoitude söömisele, maitsestame purgitoite näpuotsa soolaga, et maitset täiustada. Toodetes sisalduv soola kogus on nii väike, et neid võib tegelikult märgistada madala soolasisaldusega toiduna. See väike kogus on piisav, et täiustada HiPPi purgitoitude maitset. Kui lisame soola, kasutame vaid asjatundjate soovitatud jodeeritud soola. Seega aitavad meie HiPPi purgitoidud kaasa ka joodi päevase koguse saavutamisele. Olenevalt einest ja soovituslikust toitmise vanusest võivad mõned retseptid sisaldada ka ürte ja vürtse. Vürtse ja nende koguseid kohandatakse laste vanustega, et tooted oleksid hästi talutavad.

Mõnel lapsel on alguses tükilise toiduga raske harjuda. Sellegipoolest on lapse normaalse arengu, toitumise ja tervete hammaste seisukohast oluline, et ta õpiks 8–9 kuu vanuses mäluma. Soovitame järgmist. Alustuseks segage kokku pool purki 6- kuni 8-kuustele mõeldud HiPPi tükilist valmistoitu ja pool purki HiPPi köögiviljapüreed. Vähendage tasapisi püree hulka, kuni saate selle täielikult välja jätta. Teine võimalus on tükid alguses kahvliga puruks suruda.

Lisateave tükilisele toidule ülemineku kohta

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast