Skip to main content
  • Ilma lisatud suhkruteta - koostisosad sisaldavad looduslikult esinevaid suhkruid
  • Lihtne valmistada - lisa ainult vesi
  • Kaltsium toetab luude arengut
  • Raud vereloome ja kognitiivse arengu heaks
  • Jood toetab kilpnäärme talitlust
  • A- ja D-vitamiin toetavad immuunsüsteemi
  • Rohkelt C-vitamiini - soodustab raua imendumist
  • B1-vitamiin toetab energia ainevahetust
  • Väärtuslik, kegesti seeditav teravili, gluteenivaba

 HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 250g
Soovituslik söömise aeg Hommikul, Pärastlõunal
Peamised koostisosad Banaan, Ploom, Mais
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: AL2953-03

Ootame teie hinnangut!

HiPP Piimapudrupulber maisi ja puuviljadega

Enne pudru valmistamist ajage keema veidi värsket joogivett. Laske sel jahtuda umbes 50 °C-ni. Valage kaussi vajalik kogus pulbrit (lugege pakil olevat toitmisjuhendit). Seejärel lisage pulbrile vajalik kogus vett (vt toitmisjuhendit) ja segage hoolikalt. Laske segul pakseneda kuni soovitud konsistentsini.

Kui tootel on kirjeldus „ilma lisatud suhkruta“, tähendab see, et sinna pole lisatud koostisosi nagu kristallsuhkrut, fruktoosi ega siirupit. Kõik tootes sisalduvad suhkrud pärinevad vaid looduslikest toorainetest, mida tootes kasutatakse.

Soovitame toita imikut hommikul rinnapiima või piimaseguga, sest öösel kaotab ta vedelikke ja vajab seetõttu hommikul väga palju vedelikku. Pärast korralikku ööund vaigistab rinnapiim või piimasegu nii nälja kui ka janu.

Kui laps keeldub lutipudelist ja annate talle seetõttu teravilja- või piimaputru, soovitame anda ka teed, vett või lahjendatud mahla.

Soovitame anda imikule pärastlõunal ilma piimata rooga, näiteks teraviljaputru puuviljapüreega. Teraviljades on süsivesikuid, vitamiine ja mineraalaineid, mistõttu on need olulised toitainete allikad. Võite imikule anda ka teraviljaputru köögiviljapüreega. Seega puuviljapüree asemel lihtsalt köögiviljapüreed. Võite kasutada ka HiPPi puuvilja- ja köögiviljapüreed, kus on mõlemat.

Lisateabe saamiseks klõpsake siin.

Iga laps on isemoodi – nende isu ja toidueelistused võivad erineda. Sama laps võib olla ka mõnel päeval palju näljasem kui teisel või eelistada ühel päeval toitu, mida järgmisel keeldub söömast. Ent kui vaadata nende toitumist pikema ajavahemiku jooksul, on siiski näha, et nad saavad kätte kõik vajalikud toitained. Et veenduda, kas see kehtib ka teie lapse puhul, küsi endalt, kas mu laps näeb terve välja ja kas ta kasv (kaal ja pikkus) jääb normi piiridesse? Kui vastus on jah, siis on kõik korras. Kahtluste korral on parim lahendus võtta ühendust lastearstiga ja küsida oma lapse arengu kohta.

Kasulik teave väikelapse toitumise kohta

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast