Skip to main content
  • Eriti õrn seebivaba pesugeel nahale ja juustele, kasutamiseks alates esimesest elupäevast
  • Pisaravaba - sobivus silmadele on meditsiiniliselt kinnitatud
  • Puhastab tundliku naha ja õhukesed juuksed eriti õrnalt
  • Väärtusliku ökoloogilise mandliekstraktiga
  • Sobib ka atoopilisele dermatiidile kalduva naha hoolduseks
  • Ei sisalda mineraalõli, eeterlikke õlisid ega lõhnaaineid mis võivad põhjustada allergiat 
  • Sobib veganile 
  • Ilma mikroplastita ja 100% biolagunev koostis*

 *vastavalt OECD 301/302 või samaväärsetele meetoditele 

Art.nr.: DA90121

Ootame teie hinnangut!

BABYSANFT pesugeel

Atoopiline dermatiit on laste seas levinuim nahahaigus, mille esinemissagedus on viimase 50 aastaga viiekordistunud. See on krooniline nahaseisund, mis ei ole nakkav. Seda iseloomustab väga kuiv, punane või isegi lõhenenud nahk, millega kaasneb tavaliselt tõsine sügelus.

Paljudel lastel esineb selle nahahaiguse kerge vorm. Sellist kerget vormi nimetatakse tihti tundlikuks ja kuivaks nahaks. Sellisel juhul järgige järgmist lihtsat nahahooldusrežiimi: korrapärane nahahooldus sobivate toodetega, mis sisaldavad toitvaid koostisaineid ja eelkõige niisutavad korralikult nahka. Enamik atoopilise dermatiidi kerge vormiga või atoopilisele dermatiidile kalduva nahaga patsiente ei vaja mingeid erilisi, just selle nahahaiguse jaoks loodud nahahooldustooteid, mida saab osta apteegist. Tavalisest poest ostetud tooted toimivad üldjuhul hästi. Nende toodete talutavus peaks siiski olema dermatoloogiliselt heaks kiidetud ja ideaaljuhul ei tohiks nendes sisalduda ühtegi potentsiaalset allergeeni. Soovitame küsida nõu nahaarstilt.

Võite pesta imikut korrapäraselt (2–3 korda nädalas). Kui soovite, võite oma beebi vannivette lisada pesugeeli HiPP Family Bath või, kui beebi uneaeg läheneb, siis pesugeeli HiPP Good Night Baby. Need või muud nahasõbralikud ja niisutavad vannilisandid nagu HiPP Baby Bath puhastavad õrnalt teie beebi nahka, kahjustamata selle happelist kihti ning jättes naha pehmeks ja elastseks. Teistel päevadel piisab, kui pühite niiske pesulapiga puhtaks teatud kehaosad, näiteks nägu, kaelavoldid ja mähkmepiirkond.

Rohkem kasulikke nõuandeid imiku pesemiseks

Võite pesta imikut korrapäraselt (2–3 korda nädalas). Pesuaeg on ka parim võimalus oma pisikese juuste pesemiseks. Siiski ei ole vaja beebi juukseid pesta igal pesemiskorral, piisab ühest kuni kahest korrast nädalas.

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast