Skip to main content
  • Pisaratevaba šampoon ei ärrita silmi ning sobib kasutamiseks alates esimesest elupäevast.
  • Puhastab beebi tundliku peanaha ja juuksed õrnalt, on silmadele leebe ja eriti hell naha vastu.
  • Puhastab õrnalt ja hellalt - pH neutraalne.
  • Väärtusliku ökoloogilise mandliekstraktiga.
  • Puhastab tundliku peanaha ja peened juuksed ning säilitab naha loomuliku kaitsva happemantli.
  • Juuksed jäävad pehmed ja läikivad.
  • Sobib ka atoopilisele dermatiidile kalduva naha hoolduseks.
  • Ei sisalda mineraalõli, eeterlikke õlisid ega lõhnaaineid mis võivad põhjustada allergiat (vastavalt Kosmetik VO-le).
  • Sobib veganile ja toodetud loomkatseteta.
  • Ilma mikroplastita ja 100% biolagunev koostis. 100% taaskasutatav pakend.

Art.nr.: DA90117

Ootame teie hinnangut!

BABYSANFT šampoon

Atoopiline dermatiit on laste seas levinuim nahahaigus, mille esinemissagedus on viimase 50 aastaga viiekordistunud. See on krooniline nahaseisund, mis ei ole nakkav. Seda iseloomustab väga kuiv, punane või isegi lõhenenud nahk, millega kaasneb tavaliselt tõsine sügelus.

Paljudel lastel esineb selle nahahaiguse kerge vorm. Sellist kerget vormi nimetatakse tihti tundlikuks ja kuivaks nahaks. Sellisel juhul järgige järgmist lihtsat nahahooldusrežiimi: korrapärane nahahooldus sobivate toodetega, mis sisaldavad toitvaid koostisaineid ja eelkõige niisutavad korralikult nahka. Enamik atoopilise dermatiidi kerge vormiga või atoopilisele dermatiidile kalduva nahaga patsiente ei vaja mingeid erilisi, just selle nahahaiguse jaoks loodud nahahooldustooteid, mida saab osta apteegist. Tavalisest poest ostetud tooted toimivad üldjuhul hästi. Nende toodete talutavus peaks siiski olema dermatoloogiliselt heaks kiidetud ja ideaaljuhul ei tohiks nendes sisalduda ühtegi potentsiaalset allergeeni. Soovitame küsida nõu nahaarstilt.

Võite pesta imikut korrapäraselt (2–3 korda nädalas). Pesuaeg on ka parim võimalus oma pisikese juuste pesemiseks. Siiski ei ole vaja beebi juukseid pesta igal pesemiskorral, piisab ühest kuni kahest korrast nädalas.

mikute puhul on parim viis kasutada niisket pesulappi, millega nende peanahka ja juukseid õrnalt puhastada. Hoidke last nii, et vesi ei voolaks mööda tema nägu. Võite kasutada ka väikest kastekannu, et oma pisikest pesta või vahtu maha loputada. Kui imikul on juuksed, kasutage beebišampooni (nt meie õrna šampooni HiPP Baby Shampoo) ja masseerige see õrnalt lapse peanahale. Pärast loputamist ärge kuivatage juukseid hõõrudes, vaid patsutage õrnalt. Imikute juukseid tuleks kammida üksnes imikutele mõeldud pehme harjaga, mis ei ärrita nende tundlikku nahka, vaid masseerib seda õrnalt.

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast