Skip to main content

HiPP 2 BIO COMBIOTIC® joogivalmis jätkupiimasegu 200 ml

Telli e-poest

HiPP on enamat kui lihtsalt mahe:

HiPP Organic märk tähistab kõrgeima kvaliteedi garantiid ja ületab EL poolt kehtestatud nõuded mahekvaliteedile.

  • Kasutusvalmis piimasegu imikutele peale 6. elukuud, alates lisatoiduga alustamisest
  • C- ja D-vitamiin, mis aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele
  • Sisaldab rauda
  • Sisaldab DHA-d (dokosaheksaeenhapet), mis toetab nägemise arengut ja on kohustuslik koostisosa vastavalt jätkupiimasegusid puudutavale seadusandlusele. DHA kuulub oomega-3-rasvhapete perekonda.
  • Sisaldab galaktooligosahhariide, mis pärinevad laktoosist.

 HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 200ml
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: 2225

Ootame teie hinnangut!

HiPP 2 BIO COMBIOTIC® joogivalmis jätkupiimasegu 200 ml

Valmistage piimasegu alati vahetult enne toitmist ja andke see imikule kohe pärast valmistamist. Hügieenilistel kaalutlustel soovitame valmis piimasegu ära kasutada toitmisele kuluva tavapärase aja jooksul (pool tundi kuni kõige rohkem tund aega). Visake ülejäänud toit ära – piim/piimaasegu on hea kasvulava bakterite jaoks, leigel temperatuuril hakkavad need väga kiiresti paljunema. Samal põhjusel ei tohiks juba valmis tehtud/soojendatud piimasegu külmikus hoiustada. Isegi külmkapis hakkavad mõned bakterid paljunema.

Kuna fooliumpakend tagab parima värskuse ja lõhna, soovitame jätta piimasegu fooliumpakendisse isegi siis, kui kasutate piimasegu jaoks karpi – lihtsalt asetage fooliumpakendi karbi sisse. See jätab ka karbi puhtaks ja aitab vältida ekslikult erinevate piimasegude segamist. Fooliumpakendil kajastuvad ka kõik tootmisandmed, mis võib tulevikus kasuks tulla. Näiteks kui soovite esitada meile küsimuse piimasegu kohta, on need andmed meie jaoks tähtsad. Kui karpi ega fooliumpakendit ei ole enam olemas, ei saa me kindlaks teha, mis partiist konkreetne segu tuli.

Imiku isu ja vajadused võivad suuresti erineda. Piimasegu pakendil soovitatud kogus on selles vanuses imikute keskmine toidukogus. Imikud joovad vajaduse järgi ja reguleerivad oma koguseid ise. Ärge muretsege, kui lutipudelisse jääb piimasegu järele, lapsel on sellest hoolimata kõht täis. Ärge kasutage järelejäänud piimasegu uuesti.

Kui teil on eelmise piimasegu pulbrit veel alles, võite minna uuele piimasegule üle ühe pudeli kaupa, st asendades iga päev ühe pudeli. Niimoodi on üleminek väga sujuv. Kahe eri piimasegu ühte pudelisse segamine ei ole aga soovitatav.

Kahjuks kerkib see väärteave aeg-ajalt taas esile. Tänapäevane jätkupiimasegu ei muuda teie last ülekaaluliseks!

Varasemalt oli üldlevinud arusaam, et imikud vajavad rohkem kaloreid alates 4. elukuust. Seetõttu sisaldas tollane piimasegu märkimisväärselt rohkem tärklist ja vahetevahel isegi suhkrut. Arstid ja toitumisspetsialistid leidsid, et see tekitab ületoitmise ohu ja jätkupiimasegu energiaväärtus muudeti imiku piimaseguga sarnasemaks. Alates 2008. aasta lõpust sätestab EL-i direktiiv, et imiku ja jätkupiimasegu ei tohi sisaldada rohkem kui 70 kcal 100 ml kohta.

Seega on tänapäevaste jätkupiimasegude energiaväärtus lähemal imiku piimasegule. Samas sisaldavad need rohkem tärklist, mis annab neile kreemjama tekstuuri. Imikud alates 6. elukuust saavad HiPPi jätkupiimasegudest piisavalt toitaineid ja mineraale, mis vastab nende piimast võõrutavale toitumiskavale. Näiteks annavad jätkupiimasegud selles vanuses imikutele vajalikku lisarauda.

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast