Skip to main content

HiPP 2 ORGANIC COMBIOTIC® Piimal põhinev jätkupiimasegu

Telli e-poest

HiPP on enamat kui lihtsalt mahe:

HiPP Organic märk tähistab kõrgeima kvaliteedi garantiid ja ületab EL poolt kehtestatud nõuded mahekvaliteedile.

  • HiPP 2 ORGANIC COMBIOTIC® piimasegu sisaldab looduslikke piimhappekultuure, mis algselt on eraldatud rinnapiimast. Rinnapiim sisaldab suurel hulgal probiootilisi kultuure, mis võivad individuaalselt erineda.
  • Galaktooligosahhariidid (GOS) on saadud ökoloogilisest laktoosist. Peamine süsivesik rinnapiimas on laktoos, seega galaktooligosahhariidide komponendid on algupäraselt olemas ka rinnapiimas.
  • Oomega-3-rasvhapped: DHA - toetab imikute nägemise arengut ja ALA - toetab aju ja närvirakkude arengut. 
  • C- ja D-vitamiin aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele
  • Meie kõige uuenduslikumas retseptis on METAFOLIN1 - loodusest inspireeritud folaadiallikas.
  • Piimasegu koostis on kohandatud silmas pidades üle 6 kuu vanuste imikute eritoitumisvajadusi.
     

1Metafolin® on registreeritud kaubamärk, mis kuulub ettevõttele Merck KGaA, Darmstadt, Saksamaa.
HiPP COMBIOTIC® on ainus piimasegu milles koostises on Metafolin®.

 HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 800g
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: AL2105

Ootame teie hinnangut!

HiPP 2 ORGANIC COMBIOTIC® Piimal põhinev jätkupiimasegu

Looduse eeskujul sisaldab piimasegu HiPP 2 ORGANIC COMBIOTIC® ainulaadset piimhappekultuuride kooslust, mis eraldati algselt rinnapiimast1), ja väärtuslikku kiudainet GOS2) orgaanilisest laktoosist.

1) Rinnapiim sisaldab suurel hulgal looduslikke piimhappe kultuure, mis võivad emade vahel erineda

2) GOS = galaktooligosahhariidid

Jätkupiimasegu HiPP 2 ORGANIC COMBIOTIC® aitab kaasa lisatoiduga harjutamisele ja see on kohandatud üle 6 kuu vanuste imikute toitumisvajadustele. Peale oomega-3-rasvhapete (ALA), mis toetavad aju ja närvirakkude arengut, sisaldab see ka palju rauda. Meie tärklisevabas piimasegus HiPP 2 ORGANIC COMBIOTIC® on ainsaks süsivesikuks laktoos.

Järgige pudelitoidu valmistamisel alati täpselt pakendil olevaid juhiseid. Et pakkuda lapsele õiges tasakaalus toitaineid ja tagada toidu kerge seedimine, on oluline kinni pidada pakendil olevast pulbri ja vee kogusest. Kuna lapse immuunsüsteem ei ole veel välja arenenud, järgige alati peamisi hügieeninõudeid. Valmistage piimasegu vahetult enne toitmist, mitte varem. Käed, mõõtelusikas ja kõik pudeli osad peavad olema puhtad ning kuivad. Toidu valmistamiseks kasutage alati keedetud vett.

Valmistage piimasegu alati vahetult enne toitmist ja andke see imikule kohe pärast valmistamist. Hügieenilistel kaalutlustel soovitame valmis piimasegu ära kasutada toitmisele kuluva tavapärase aja jooksul (pool tundi kuni kõige rohkem tund aega). Visake ülejäänud toit ära – piim/piimaasegu on hea kasvulava bakterite jaoks, leigel temperatuuril hakkavad need väga kiiresti paljunema. Samal põhjusel ei tohiks juba valmis tehtud/soojendatud piimasegu külmikus hoiustada. Isegi külmkapis hakkavad mõned bakterid paljunema.

Kuna fooliumpakend tagab parima värskuse ja lõhna, soovitame jätta piimasegu fooliumpakendisse isegi siis, kui kasutate piimasegu jaoks karpi – lihtsalt asetage fooliumpakendi karbi sisse. See jätab ka karbi puhtaks ja aitab vältida ekslikult erinevate piimasegude segamist. Fooliumpakendil kajastuvad ka kõik tootmisandmed, mis võib tulevikus kasuks tulla. Näiteks kui soovite esitada meile küsimuse piimasegu kohta, on need andmed meie jaoks tähtsad. Kui karpi ega fooliumpakendit ei ole enam olemas, ei saa me kindlaks teha, mis partiist konkreetne segu tuli.

Imiku isu ja vajadused võivad suuresti erineda. Piimasegu pakendil soovitatud kogus on selles vanuses imikute keskmine toidukogus. Imikud joovad vajaduse järgi ja reguleerivad oma koguseid ise. Ärge muretsege, kui lutipudelisse jääb piimasegu järele, lapsel on sellest hoolimata kõht täis. Ärge kasutage järelejäänud piimasegu uuesti.

Kahjuks kerkib see väärteave aeg-ajalt taas esile. Tänapäevane jätkupiimasegu ei muuda teie last ülekaaluliseks!

Varasemalt oli üldlevinud arusaam, et imikud vajavad rohkem kaloreid alates 4. elukuust. Seetõttu sisaldas tollane piimasegu märkimisväärselt rohkem tärklist ja vahetevahel isegi suhkrut. Arstid ja toitumisspetsialistid leidsid, et see tekitab ületoitmise ohu ja jätkupiimasegu energiaväärtus muudeti imiku piimaseguga sarnasemaks. Alates 2008. aasta lõpust sätestab EL-i direktiiv, et imiku ja jätkupiimasegu ei tohi sisaldada rohkem kui 70 kcal 100 ml kohta.

Seega on tänapäevaste jätkupiimasegude energiaväärtus lähemal imiku piimasegule. Samas sisaldavad need rohkem tärklist, mis annab neile kreemjama tekstuuri. Imikud alates 6. elukuust saavad HiPPi jätkupiimasegudest piisavalt toitaineid ja mineraale, mis vastab nende piimast võõrutavale toitumiskavale. Näiteks annavad jätkupiimasegud selles vanuses imikutele vajalikku lisarauda.

Kui teil on eelmise piimasegu pulbrit veel alles, võite minna uuele piimasegule üle ühe pudeli kaupa, st asendades iga päev ühe pudeli. Niimoodi on üleminek väga sujuv. Kahe eri piimasegu ühte pudelisse segamine ei ole aga soovitatav.

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast