Skip to main content

HiPPiS pirnipüree ploomi ja mustasõstraga

Telli e-poest

HiPP on enamat kui lihtsalt mahe:

HiPP Organic märk tähistab kõrgeima kvaliteedi garantiid ja ületab EL poolt kehtestatud nõuded mahekvaliteedile.

  • 100% mahepuuviljad ja -marjad
  • Ilma lisatud suhkruteta - koostisosad sisaldavad looduslikult esinevaid suhkruid
  • Sobib ideaalselt magustoiduks või vahepalaks toidukordade vahel
  • Looduslikult gluteenivaba
  • Väärtusliku teraviljaga
  • Ilma lõhna- ja maitseaineteta
  • Ilma säilitus- ja värvaineteta (vastavalt seadusele)


 HiPPi ELi ostujuhis

Netokaal/Maht 100g
Soovituslik söömise aeg Pärastlõunal, Söögikordade vahel
Peamised koostisosad Pirn, Ploom
Lisateave Vaata toote etiketti (PDF)

Art.nr.: BL8526-02

Ootame teie hinnangut!

HiPPiS pirnipüree ploomi ja mustasõstraga

HiPPi mahepirnid vajavad kasvamiseks ja valmimiseks paika, kus pole ei liiga kuum ega liiga külm ning kus temperatuur langeb talviti ka alla nulli. Sobiv kliima on näiteks Lõuna- ja Kesk-Euroopa riikides, nagu Saksamaa, Itaalia, Austria, Hispaania ja Türgi, ning Argentinas. Ka mullakiht on nendes piirkondades sobivalt paks, hapnikurikas ja parasniiske. Keemilist taimekaitset ei kasuta me ei oma Euroopa ega ka Lõuna-Ameerika istandustes. Saagikoristus toimub alles siis, kui on saavutatud õige suhkru ja hapete tasakaal. Põhjapoolkeral koristatakse saak septembris-oktoobris, lõunapoolkeral veebruaris-märtsis.

HiPPi maheploomid on pärit Itaaliast ja Serbiast, sest kasvavad kõige jõudsamini soojas. Mida rohkem valgust ploom saab, seda tugevam on selle maitse. Pinnase suhtes pole ploomipuu eriti pirtsakas. Ainus, mis talle ei meeldi, on talvised väga madalad külmakraadid. HiPPi maheploomid koristatakse, kui nad valmivad – juuli algusest oktoobri keskpaigani. Nii tagatakse täidlane ja iseloomulik ploomimaitse.

Kuna tuubi korral kulub grammi sisu kohta väga vähe pakendit, on Saksamaa pakendimääruse kohaselt tuub ökoloogiliselt mõistlik ühekordselt kasutatav pakend. Peale pakendamismaterjali kasutamise on tuubil ka tarne-eeliseid. Tühjade tuubide tarnimine ühe tonni toote kohta nõuab 90% vähem vaeva. Kui tuubid on täidetud, võtavad need veoauto peal muidugi teataval määral ruumi. Siiski tähendab tuubide väiksem tühikaal seda, et veoauto vajab koorma vedamiseks vähem energiat, kuna lõpptoote iga koorma kohta on selle lõppkaal tarnimisel 20% väiksem. Loomulikult tähendab see, et toodete vedamisel kulub ka märgatavalt vähem kütust. Väljavaade: meie pakendid võtavad vähehaaval uue kuju. Soovime, et lapsevanemad ja tarbijad saaksid puhta südametunnistusega osta plastpakendis tooteid. Ühelt poolt hakkame kasutama taas rohkem klaaspakendeid. Teiselt poolt kasutame ringlussevõetud pakendimaterjale, et aidata kaasa ringlussevõtu protsessile, ja samal ajal töötame välja taarat, mis on valmistatud taastuvast loodusvarast (näiteks puit ja rohi) ilma toiduks sobivaid varasid kasutamata. Alustame sellega 2020. aastal ja soovime, et 2025. aastaks oleks kogu meie taara sama hästi ringlussevõetav kui meie purgid.

Lisateave HiPPi jätkusuutlikkuse kohta

Kui tootel on kirjeldus „ilma lisatud suhkruta“, tähendab see, et sinna pole lisatud koostisosi nagu kristallsuhkrut, fruktoosi ega siirupit. Kõik tootes sisalduvad suhkrud pärinevad vaid looduslikest toorainetest, mida tootes kasutatakse.

Küsimuste korral on meie tiim valmis teid igati aitama.

Kontaktivorm

Lisatooted sellest kategooriast